نظرسنجی آنلاین یوچک و بهبود خدمات درمانی

بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مختلف همواره در تلاش‌اند تا مطلوب‌ترین خدمات را برای بیماران فراهم کنند. ارزیابی رضایت بیماران و مراجعین از خدمات ارائه‌شده و همچنین نیازهای آنها می‌تواند به ارائه خدمات درمانی مطلوب‌تر کمک کند. این رویکرد در بسیاری از بیمارستان‌های ایران و دنیا به‌عنوان ابزاری برای دریافت بازخوردهای آنی و برنامه‌ریزی برای بهبود کیفیت خدمات مورداستفاده قرار می‌گیرد.

یوچک با هدف کمک به بهبود خدمات درمانی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، راهکارهای نظرسنجی مختلفی را در اختیار مدیران این مراکز قرار می‌دهد. استفاده از کیوسک‌های نظرسنجی و همچنین ایموجی کیوسک‌ها به ارزیابی عملکرد بخش‌های مختلف بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کمک می‌کند. این نظرسنجی‌ها اطلاعاتی جامع به‌منظور برنامه‌ریزی بهتر فرآیندهای درمانی و ارائه خدمات، در اختیار مدیران این مراکز قرار می‌دهد.

مراکز درمانی بسیاری ازجمله بیمارستان قلب، بیمارستان گاندی، کلنیک جواهریان، کلینیک قلب و ... از یوچک به‌منظور انجام نظرسنجی‌های بیماران و مراجعین استفاده کرده‌اند. یوچک در حوزه درمانی دارای کاربردهای زیر است:

  • نظرسنجی بیماران درباره خدمات دریافتی در طول درمان

  • انجام نظرسنجی های دوره ای با استفاده از ارسال لینک از طریق ایمیل و SMS

  • ارزیابی عملکرد کادر درمان و پرسنل

  • رضایت از عملکرد کلی بیمارستان یا مراکز درمانی

پرسشنامه آنلاین یوچک و بهبود خدمات مشاوره‌ای

روانشناسی علم مطالعه رفتار و ذهن انسان است. مباحثی مانند زبان بدن، مهارت‌های ارتباطی، مهارت اعتمادبه‌نفس، مهارت‌های ابراز وجود و بسیاری از موارد دیگر که چهارچوب‌های اساسی علم روانشناسی هستند. از کاربردهای مهم روانشناسی در حوزه‌های اجتماعی و کسب‌وکارهاست. این حوزه، از روانشناسی سلامت گرفته تا روانشناسی کسب‌وکار را دربر می‌گیرد.

روانشناسی نیازمند انجام تحقیقات بنیادی و کاربردی در حوزه‌های مختلف انسانی است، مانند شناخت ویژگی‌های فرهنگی-اجتماعی، مطالعات درون فرهنگی و بین فرهنگی، شناخت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی تا یافتن راهکارهای مناسب. با استفاده از این تجزیه‌و‌تحلیل‌ها می‌توان نیازهای یک جامعه را بررسی و تدابیر لازم برای مدیریت بهتر جامعه را به‌کار گرفت.

uCheck ازجمله ابزارهایی ست که به شما در گردآوری و تجزیه‌وتحلیل اطلاعات مختلف کمک می‌کند. استفاده از فرم‌های نظرسنجی آنلاین به‌جای فرم‌های کاغذی، امکان ارائه آزادانه‌ی اطلاعات و نظرات، و همچنین توان پیگیری بیماران با استفاده از پارامترهای مختلف در پلتفرم یوچک از ویژگی‌های اساسی، برای عملکرد بهتر در این حوزه است. شما می‌توانید از این طریق در سریع‌ترین زمان ممکن، دقیق‌ترین اطلاعات موردنیاز خود را در حوزه‌های مختلف گردآوری و تجزیه‌وتحلیل کنید:

  • افکارسنجی مشتریان

  • تحلیل شخصیت مشتریان

  • انواع تست‌های روانشناسی

  • انوان بررسی‌های روانشناختی

نمونه پرسشنامه

 نمونه‌هایی از پرسشنامه‌های مربوط به بخش منابع انسانی را در این قسمت مشاهده می‌کنید.

پرسشنامه ارزیابی رضایت بیمار

از اینکه ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند میکنید سپاسگزاریم!

اطلاعات بیشتر

پرسشنامه ارزیابی سلامت روان

از اینکه ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند میکنید سپاسگزاریم!

اطلاعات بیشتر

پرسشنامه ارزیابی سلامت

از اینکه ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند میکنید سپاسگزاریم!

اطلاعات بیشتر

"کانون مشاوره "انس با فطرت

این کانون در شیراز فعالیت می‌کند و پس از ارائه مشاوره به افراد مختلف، با استفاده از تبلت هایی که در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد آزمون‌های روانشناسی برگزار کرده و وضعیت افراد را به‌صورت مداوم و زمان‌بندی‌شده، پس از برگزاری پیگیری می‌کند. با استفاده از این روش به افکار سنجی مخاطبان خود می‌پردازند. با این رویکرد نه تنها متقاضیان در جلسات خدمات مشاوره می‌گیرند. این کانون با استفاده از پیاده‌سازی چنین روش‌های علاوه بر ارائه مشاوره به مخاطبان و مراجعین خود، به‌طور مداوم به پیگیری وضعیت ذهنی و روانی آنها می‌پردازد تا در صورت لزوم با آنها ارتباط برقرار کند.

مقالات

مصاحبه مجله شنبه با یوچک در تاریخ 97/10/29

  با یوچک پرسشنامه بسازید یوچک کمک می کند بازار خود را بهتر بشناسید استارتاپ یوچک به نشانی ucheck.ir توسط امیر علی حسین خان در سال 96 راه اندازی شده است. امیر علی متولد تهران و 31 ساله است ...

چرا نظرسنجی آنلاین را انتخاب کنیم؟ مزایای نظرسنجی آنلاین چیست؟

چرا نظرسنجی آنلاین را انتخاب کنیم؟ مزایای نظرسنجی آنلاین چیست؟ نظردادن و پرسیدن نظرات دیگران در رابطه با یک موضوع یکی از جنبه‌های زندگی اجتماعی است. انسان‌ها همواره علاقه‌مندند در راستای توسعه و پیشر...

ضبط صدای مشتری درنرم افزار یوچک

نرم افزار تحقیقات بازار و نظرسنجی آنلاین یوچک این امکان را به کاربران می دهد که از مشتریان و مخاطبین خویش به صورت صوتی نیز اطلاعات به دست بیاورند. بعضی از پرسشنامه های آنلاین به دلیل اینکه باید در فرص...