دستور العمل‌های سامانه نظرسنجی یوچک

اهداف و چشم انداز یوچک

یوچک ابزاری آنلاین جهت طراحی پرسشنامه، انتشار به روش (وب لینک، تبلت پرسشگر و کیوسک) و گزارش‌گیری از داده‌های بدست آمده است. این محصول کاربرد بسیاری برای گروه‌های مارکتینگ، منابع انسانی، CRM ، جامعه شناسان ، صنایع مختلف مانند رستوران‌ها، هتل‌ها و  محققین دارد که هم اکنون تعداد زیادی کاربر از آن برای اهداف خود استفاده می‌کنند. این نرم‌افزار برای پروژه‌های کوچک بصورت رایگان است و جهت استفاده از خدمات پیشرفته می‌توان اشتراک‌های ماهانه و سالانه را تهیه نمود. 

چشم انداز ucheck

آینده‌ای که در آن شنیدن و شنیده شدن فرهنگ غالب در فضای کسب و کار است و آنالیز داده‌ها، زبان این گفتگو و یوچک بستر آن خواهد بود.

ماموریت  ucheck

 ما با حرکت آگاهانه رو به جلو خلأ میان صاحبان کسب و کار و مخاطبین کالا را پُر می‌کنیم.

 

لوگو یوچک

زمانی که لوگو ucheck با رنگ اصلی نمایش داده می‌شود ما تنها امکان استفاده از بک گراند سفید و صورتی کم رنگ را داریم. در صورتی که لوگو روی بک گراندهای مختلف رنگی قرار بگیرد با توجه به روشنی و تیرگی بک گراند و خوانایی و وضوح، لوگو مشکی یا سفید می‌شود.

لوگو ucheck تنها از یک ترکیب بندی دارد. لوگو اصلی بالا و متن کوتاه در زیر آن است. و با یکدیگر یک مستطیل را تشکیل می‌دهند. هرگونه ترکیب بندی دیگر و تغییر وضوح دیگر اشتباه است.

شما به هیچ عنوان اجازه تغییر رنگ لوگو اصلی را ندارید و تنها می‌توانید از رنگ اصلی لوگو یا سفید و خاکستری آن بر روی زمینه‌های مختلف رنگی استفاده کنید.

لحن گفتگو در یوچک

ما در یوچک از سه لحن صدا برای ارتباط با مخاطبین خود استفاده می‌کنیم. 

  1. رسمی و جدی

نرم افزار نظرسنجی ucheck محصولِ شرکتِ برنا پژوه عرفان در سال 1396 با ماموریتِ ارائه راهکارهایِ دیجیتال به کسب و کارها در حوزه آمار، نظرسنجی و تحقیقات بازار بوجود آمد.

  1. غیر رسمی و خودمونی

سامانه نظرسنجی آنلاین ucheck جاییه که میشه جواب این فرضیه ها رو پیدا کرد! 

اینجوری که در جای درست! و زمان درست! از آدم درست! سوال درست! پرسیده بشه تا 

فرضیه تون به حقیقت تبدیل بشه!

  1. بی پروا و منطقی

سامانه نظرسنجی ucheck به عنوان یک ابزار آنلاین می تواند بستری برای پیاده سازی یک نظرسنجی استاندارد باشد تا مدیران از امکانات آن در جهت طراحی پرسشنامه، برگزاری نظرسنجی و گزارش گیری از داده ها استفاده کنند.