نقاط تماس استفاده از یوچک در هتل

با توجه به اینکه هتل ها مجموعه ای از خدمات را به میهمانان خود ارائه می دهند، به همین دلیل نیاز است تا افراد تصمیم گیرنده از نظرات مشتریان در هر بخش از هتل مطلع باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل در کوتاه ترین زمان اتفاق یا نارضایتی پیش آمده برطرف گردد.
فرآیند استفاده از نرم افزار یوچک در هتل ها به قرار زیر است :
1-    مشتریان برای انتخاب هتل از روش های گوناگونی استفاده می کنند و با توجه به نوع سفر ( کاری یا تفریحی) و گروه اقتصادی شان شاخص هایی برای انتخاب هتل دارند بطور مثال برای تعدادی از افراد هزینه هتل اهمیت دارد و برای گروهی دیگر دسترسی به امکانات شهری. نرم افزار یوچک با اتصال کامنت های مشتریانی که از هتل استفاده کرده اند به وب سایت هتل مورد نظر به کاربران کمک می کند تا بتوانند از نظر مشتریانی که از امکانات هتل استفاده کرده اند مطلع شوند.
بعد از انتخاب هتل مورد نظر، رزرو هتل بصورت آنلاین برای تاریخ مورد نظر انجام می شود.
2-    دومین نقاط تماس مشتری با برند، زمانی است که مشتری کارهای پذیرش اتاق را انجام می شود و همه این موارد بستگی به سرعت عمل و رفتار مسئول پذیرش با مشتریان دارد. با استفاده از کیوسک های نظر سنجی در قسمت پذیرش می توانید عملکرد کارکنان واحد پذیرش را در شیفت های مختلف ارزیابی نمائید.
3-    اتاق مکانی است که میهمانان شما بیشترین زمان را در آن سپری می کنند، نظافت ملافه و سرویس بهداشتی، آرامش و سکوت و بسیاری موارد دیگر برای آنها بسیار اهمیت دارد. اما مهم است شاخص های متفاوتی را از دید مشتری در اتاق ها بررسی نمائید. با ساخت فرم آنلاین و اتصال آن به WIFI مجموعه و یا تلویزیون هوشمند، شما می توانید نظرات مشتریان خود را درباره ی خدماتی که در اتاق ها دریافت می کنند، ارزیابی نمائید.
4-    هتل ها سرویس متعددی را برای میهمانان خود فراهم می کنند( مانند رستوران، کافی شاپ، باشگاه ورزشی و ... ) اما نکته حائز اهمیت این است که آیا سرویس های که تاکنون به مشتریان ارائه می شده است آیا از طرف یک شخص تصمیم گیرنده در مجموعه مورد ارزیابی قرار گرفته است؟
نرم افزار یوچک به شما کمک می کند با نصب کیوسک نظر سنجی در مکان هایی از هتل، که سرویس خاصی را ارائه می دهید، شاخص هایی که برای شما اهمیت دارد از دید مخاطبین تان ارزیابی نمائید.
5-    مهم ترین نقطه تماس، مخاطب با هتل زمانی است که کارهای مربوز به تسویه حساب انجام می شود. شما می توانید از این فرصت استفاده نمائید و پیامک با محتوای تشکر برای اقامت در هتل و لینک نظرسنجی برای  مشتری ارسال نمائید.
نکته قابل توجه این است که توصیه کنندگان نقش اساسی در انتخاب هتل دارند و زمانی مشتری به یک توصیه کننده خوب و یک رسانه تبدیل می شود، که بهترین خدمات را در هتل ما دریافت کرده باشد.
 


اشتراک در تلگرام
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توئیتر
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در SMS


توسط سامانه یوچک پرسشنامه آنلاین بسازید ، آن را به اشتراک بگذارید و از داده های بدست آمده گزارش گیری کنید.


1000 Characters left