تحقیقات بازار از طریق سامانه نظرسنجی ucheck.ir

تحقیقات بازار از طریق سامانه نظرسنجی Ucheck.me
Market research که همان تحقیقات بازار می نامند.به فعالیت هایی گفته می شود که به جمع آوری اطلاعات برای شناخت بهتر بازار و مشتریان اشاره دارد.اگر بخواهیم بازارهدف خود را بهتر بشناسیم یا شناخت بهتری نسبت به رقبای خود داشته باشیم نیاز داریم تا از طریق تحقیقات بازار به جمع آوری اطلاعات بازار خود بپردازیم.روش پیشنهادی ما استفاده از خدمات Ucheck.me می باشد که به وسیله آن می توانیدازطریق ایجاد فرم های مختلف تحقیقات بازار و جمع آوری اطلاعات از طریق مشتریان خود به هدف بزرگی در بازار کسب و کار خود دست یابید.پس از اینکه مشتریان فرم خام تحقیق در بازار خود را کامل کرده اند شما می توانید به آمار جامعی از اطلاعات مورد نیاز خود دست یابید.شما می توانید نظرات مشتریان خود را و حتی ایده های مشتریان خود را از طریق این فرم جمع آوری کنید.شما از طریق سایتUcheck.me که یک سامانه نظرسنجی آنلاین می باشد و با ثبت نام در این سامانه و ایجاد نمونه فرم تحقیقات بازار، تحقیق خود را شروع کنید.ایجاد فرم به دو روش انجام می شود روش اول این است که شما می توانید یک فرم از ابتدا تا انتها خودتان طراحی کنید و روش دوم این است که با استفاده از سوالات پیش فرض موجود در فرمهای آماده استفاده کنید و یا تغییراتی را در آن ایجاد کنید.بعد از اینکه آن فرمها توسط مشتریان شما تکمیل شد شما گزارشات خود را از طریق این سامانه نظرسنجی دریافت می کنید.گزارشات دریافتی براساس تاریخ قابلیت فیلترینگ دارند شما می توانید گزارشات خود را یا از طریق سوالاتی که در پاسخنامه تحقیق در بازار مطرح شده است فیلتر کنید و یا می توانید از طریق پاسخی که مشتریان شما به این پرسشنامه داده اند فیلترینگ کنید . گزارشات نظرسنجی آنلاین از طریق سه نمودار قابل نمایش می باشند. نموداردایره ای،نمودار پاسخدهی و نمودارستونی درصدی.
مزیتهایی که این سامانه میتواند برای شما دارد این است که شما می توانید بفهمید مشتریان شما چه کسانی هستند،مشتریان شما چگونه با شما آشنا شده اند، مشتریان شما چگونه از محصول یا خدمات شما استفاده می کنند، نظر مشتریان شما نسبت به خدمات یا محصولات شما چگونه می باشد.
به عنوان مثال شما اگر مدیر یک رستوران باشید و بخواهید که فعالیت تحقیق در بازار خود را برای بهبود کسب و کار خود شروع کنید از طریق ایجاد فرم تحقیق در بازار می توانید سوالاتی در خصوص کیفیت غذای رستوران از مشتریان خود بپرسید یا سوالاتی در خصوص رفتار کارمندان خود نسبت به مشتریان رستوران بپرسید یا حتی می توانید از این طریق بفهمید که مشتریان شماکه به رستوران شما می آیند چه احساسی نسبت به محیط رستوران شما دارند. محیط رستوران شما را آرام توصیف می کنند یا شلوغ؟آیا هنگام صرف وعده غذایی خود احساس آرامش دارند؟ یا حتی می توانید بفهمید که کدام غذا جزء پرطرفدارها می باشد.
این سامانه هوشمند آنلاین دستیار هوشمند مدیران در سازمانهای مختلف مثل رستورانها،هتلها،فست فودها،شرکتهای خصوصی،مجموعه های زنجیره ای،بیمارستانها،آژانسها و تورهای گردشگری می باشد.ucheck این امکان رامی دهد تا پرسشنامه های تحقیقات در بازار خود را به صورت دیجیتالی طراحی کنید و آنها را از طرق مختلف ( کیوسک نظرسنجی،تبلت پیشخدمت،شبکه های اجتماعی و پیامک) در اختیار مشتریان خود قرار دهید . سپس از طریق داشبورد مدیریتی تحت وب و قدرتمند سیستم نظرسنجی آنلاین ucheck به گزارشهای حرفه ای و روشن از وضعیت کسب و کار خود دست یابید.


اشتراک در تلگرام
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توئیتر
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در SMS


توسط سامانه یوچک پرسشنامه آنلاین بسازید ، آن را به اشتراک بگذارید و از داده های بدست آمده گزارش گیری کنید.


1000 Characters left