نحوه استفاده از نظرسنجی های موبایل


شما اگر  مدیر یک فروشگاه یا یک  رستوران باشید یا در نمایشگاه غرفه دارید، نیاز دارید تا به میزان بازدید از کسب و کار خود اطلاعاتی را بدست آورید که بهترین آن استفاده از سامانه های آنلاین می باشد که بتوانید فرم های تحقیقات بازار یا نظرسنجی خود را از طریق موبایل یا تبلت به نمایش بگذارید و ازمخاطبان خود بخواهید که آن را تکمیل نمایند.
با ارائه نظرسنجی از طریق موبایل یا تبلت به بهبود نظرسنجی خود کمک کنید.شما می توانید از انواع سوالات تک انتخابی،چند انتخابی،سوالات کشویی،سوالات متنی در نظرسنجی خود استفاده کنید.زمانی که نظرسنجی خود را از طریق تبلت یا موبایل انجام می دهید به مشتریان خود این پیغام را می رسانید که نظر آنها بسیار مهم است. مشتریان شما به این موضوع پی می برند که رضایت آنها در نحوه ارائه خدمات بسیار مهم است و احساس مثبتی را نسبت به شما پیدا می کنند.

https://ucheck.ir/s/samplepost

موبایل


انواع نظرسنجی از طریق موبایل:
تحقیقات بازار:

شما می توانید از طریق فرم تحقیق در بازار از طریق موبایل یا تبلت میزان بازخورد مشتریان خود را بسنجید. شما می خواهید محصول یا خدمت جدیدی را به مشتریان خود ارائه دهید، بهترین کار چیست؟ شما یک فرم تهیه می کنید و آن را برای مخاطبان خود از طریق شبکه های اجتماعی ارسال می کنید یا آن را برایشان پیامک می کنید و از آنها بخواهید در این تحقیق شرکت کنند.
رضایت مشتری:
چگونه بفهمیم که مشتریان شما از محصولات یا خدمات شما راضی هستند؟ فرم رضایت مشتری این کمک را به شما می کند تا بتوانید از میزان رضایت مشتریان خود آگاه شوید.شما می توانید زمانی که مشتری شما به فروشگاه شما یا رستوران یا حتی غرفه ای شما آمده، به صورت حضوری توسط کارکنان خود نظرسنجی را تکمیل نمائید یا می توانید لینک فرم رضایت مندی مشتری را برای مخاطبان خود توسط شبکه های اجتماعی یا پیامک ارسال کنید و از آنها بخواهید تا در این نظرسنجی شرکت کنند.
مزیت های نظرسنجی آنلاین:
• مزایای استفاده از موبایل و تبلت در تحقیقات بازار باعث گرفتن پالس مثبت یا منفی نسبت به محصول یا خدمات شما می باشد.
• نظرسنجی از طریق موبایل در زمان صرفه جویی می کند، زیرا تکمیل کردن فرم از طریق تبلت یا موبایل بیش از 10 دقیقه طول نمی کشد.


اشتراک در تلگرام
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توئیتر
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در SMS


توسط سامانه یوچک پرسشنامه آنلاین بسازید ، آن را به اشتراک بگذارید و از داده های بدست آمده گزارش گیری کنید.


1000 Characters left