نحوه استفاده از میکرو پرسشنامه آنلاین و آزمون ها برای جمع آوری داده های کاربران

سهولت جمع‌آوری داده‌های مجموعه را برای خود و کاربرانتان بیشتر کنید. در طول مسیر کاربری، میکرو پرسشنامه آنلاین و آزمون‌های کوچک را ایجاد کنید. میکرو پرسشنامه آنلاین، یک روش جمع‌آوری داده‌ها به صورت‌تدریجی در طول مسیر کاربر است.

مزایای میکرو پرسشنامه آنلاین

میکرو پرسشنامه آنلاین یک رویکرد جدید و مزایای متمایزی را برای روش‌هایی که برندها برای جمع‌آوری و استفاده از داده‌های مشتریان دارند، ارائه می‌دهد. جمع‌آوری اطلاعات مشتریان در طول چندین تعامل به ایجاد تجربه‌ای یکپارچه برای مشتریان کمک می‌کند:

دقت داده‌ها

میکرو پرسشنامه آنلاین اطلاعات اولیه را مستقیماً از مشتریان جمع‌آوری می‌کند و اطمینان می‌یابد که بیشترین دقت درک رفتار و ترجیحات آنها فراهم می‌شود. همچنین، این روش از کار تخمینی که اغلب در استفاده از روش‌های سنتی مانند پیگیری بازدید از وب‌سایت پیدا می‌شود، خارج می‌کند.

تجربه کاربری بهبود یافته

با گسترش جمع‌آوری داده‌ها در طول چندین نقطه تماس، برندها از پرهیز از ارتباط کاربر استفاده می‌کنند. مشتریان ارزش این رویکرد فهمیده و از فشار کمتر برای ارائه اطلاعات گسترده در یک مرحله لذت می‌برند. میکرو پرسشنامه آنلاین و هوشمندتر و رویکرد مجزا به زمینه کمک می‌کنند که از خستگی کاربر جلوگیری شود و تجربه کاربری بهبود یابد.

پایگاه داده بهبودیافته

به علاوه، داده‌های شخصی جمع‌آوری شده کمک می‌کند تا شخصیت‌ها و مسیرهای کاربری تعریف شوند و مسیرکار شرکت و راهنمای سبک تعریف شوند.

شخصی‌سازی و هدف‌گذاری

دسترسی به ترجیحات مخاطبان به صورت مستقیم برندها را قادر می‌سازد تا پیشنهادات خود را با دقت سفارشی کنند. این اطلاعات برای ایجاد تجربیات شخصی‌سازی شده و تلاش‌های بازاریابی هدفمند بسیار ارزشمند است. نتیجه افزایش رضایت و اشتیاق مشتریان است.

داده‌های جمع‌آوری‌شده از میکرو پرسشنامه آنلاینب ه بهتر کردن نرخ تبدیل، اجرای مسیرهای شخصی‌سازی شده و افزایش نرخ تبدیل کمک می‌کند. و همه این‌ها به بهبود اعداد فروش منجر می‌شود. میکرو پرسشنامه آنلاین نه فقط یک روند مد روز است؛ بلکه یک ضرورت برای کسب‌وکارها در تمام صنایع است. میکرو پرسشنامه آنلاین گارتنر در سال ۲۰۲۲ این را تأیید می‌کند. آمارها نشان می‌دهند که اکثریت زیادی از مشتریان B2C و B2B انتظار دارند که برندها که با آنها تعامل دارند، در مورد اطلاعات شخصی خود اطلاعات کاملی داشته باشند، بنابراین برندها باید به طور مداوم داده‌ها را جمع‌آوری کنند تا تجربیات شخصی‌سازی‌شده را ارائه دهند که با مخاطبانشان همخوانی دارد.

دو ابزاری که به طور کامل برای میکرو پرسشنامه آنلاین مناسب هستند، فرم‌های کوچک و آزمون‌ها هستند.

جمع‌آوری داده‌ها را با میکرو پرسشنامه آنلاین سفارشی کنید

میکرو پرسشنامه آنلاین، همانطور که از نام آن پیداست، فرم‌های بسیار کوتاه هستند، که اغلب تنها از یک یا دو سوال تشکیل شده‌اند. آنها طراحی شده‌اند تا به سرعت و بدون ایجاد اضطراب برای مخاطب اطلاعات ضروری کاربر را جمع‌آوری کنند.

میکرو پرسشنامه آنلاین عالی هستند؛ آنها برای جمع‌آوری داده‌ها در طول مسیر مشتری مناسب هستند. در اولین برخورد مشتری با یک برند، از این فرم‌ها برای جمع‌آوری اطلاعات اولیه و جزئیات تماس استفاده می‌شود. هنگامی که مشتری در طول عمر محصول حرکت می‌کند، با فرم‌های کوچکی مواجه می‌شود که اطلاعاتی درباره ترجیحات محصول و درک‌های رفتاری جمع‌آوری می‌کنند. تمامی این بینش‌ها در نهایت به ارائه تجربه‌ای شخصی‌سازی شده به کاربر کمک می‌کنند.

میکرو پرسشنامه آنلاین هوشمند یوچک به یک رویکرد پویا برای جمع‌آوری داده‌ها اجازه می‌دهند. سوالات یک فرم به دلیل داده‌های قبلی جمع‌آوری شده از فرم‌های دیگر تنظیم می‌شوند. این فرم‌ها به طور هوشمندانه تطابق می‌یابند و به تدریج اطلاعات مورد نیاز را درخواست می‌دهند.

یک شرکت نرم‌افزار مدیریت پروژه را در نظر بگیرید که به دنبال بهتر فهمیدن نیازهای کاربران است. با عضویت در سیستم، مشتری جدید با یک فرم کوچک مواجه می‌شود که اطلاعات تماس اساسی مانند نام و ایمیل را درخواست می‌دهد. زمانی که کاربر به پلتفرم پرداخته، با یک فرم کوچک دیگر روبرو می‌شود که از آنها نظر در مورد روش‌های مدیریت پروژه مورد علاقه‌شان را می‌پرسد.

این رویکرد گام‌به‌گام، برای هر تعامل ویژگی، به شرکت کمک می‌کند تا ترجیحات و نقاط درد کاربران را بدون ایجاد فشار زیاد بر روی کاربر جمع‌آوری کند.

جذاب کردن جمع‌آوری داده‌ها با میکرو پرسشنامه آنلاین

میکرو پرسشنامه آنلاین از فرم‌های سنتی با رویکردی بازی‌مانند به جمع‌آوری داده‌ها متفاوت هستند. آنها با سوالات جذاب و گاهی سرگرم‌کننده مانند ارزیابی‌های شخصیتی، چالش‌های دانش، و پرسش‌های مبتنی بر نتایج، کاربران را جذب می‌کنند.

میکرو پرسشنامه آنلاین به طور متناسب با علاقه‌های کاربران طراحی می‌شوند، آنها را با محتوای قابل ارتباط جذب می‌کنند و در عین حال اطلاعات ضروری را جمع‌آوری می‌کنند. این قالب تعاملی فرآیند جمع‌آوری داده را ساده می‌کند و کاربران را برای مشارکت فعال و داوطلبانه در به اشتراک‌گذاری اطلاعات ترغیب می‌کند.

تصور کنید یک اپلیکیشن تحویل غذا به دنبال ارائه پیشنهادات شخصی‌سازی شده بیشتر به کاربرانش است. شرکت یک سری میکرو پرسشنامه آنلاین به نام "طرح غذای شخصی‌سازی شده من" ایجاد می‌کند. در زمان ثبت‌نام، کاربران با سری آزمون‌ها آشنا می‌شوند و از آنها جزئیاتی مانند موقعیت جغرافیایی، ساعات غذایی ترجیحی و غذاهای مورد علاقه‌شان را درخواست می‌دهند. پس از سفارش اول خود، مشتری در مورد غذای مورد علاقه‌ش یا مواد غذایی که دوست ندارد، آزمون می‌دهد.

این سری جذاب از میکرو پرسشنامه آنلاین داده‌های کاربری اپلیکیشن را غنی‌تر می‌کند و این امکان را به پلتفرم می‌دهد تا بر اساس ترجیحات فردی، طرح‌های غذایی شخصی‌سازی‌شده را ارائه دهد و تجارب غذایی منحصربه‌فردی رامنحصر به فردی را بر اساس ترجیحات فردی توصیه کند.

قانون اصلی برای میکرو پرسشنامه آنلاین در کوتاهی آن‌ها است. چند سوال خوب می‌تواند کافی باشد. هدف این است که تعادلی برقرار شود: داده‌های کافی جمع آوری شود تا یک مجموعه داده ارزشمند آغاز شود، در حالی که آزمون را کوتاه و جذاب نگه دارید تا کاربران را ترغیب کنید.

آماده تغییر جمع‌آوری داده‌های خود هستید؟ امروز یوچک را کشف کنید و ارتباطات قوی‌تری با مخاطب خود برقرار کنید.

نتیجه‌گیری

با توجه به اهمیت تجربه کاربری و جمع‌آوری داده، میکرو پرسشنامه آنلاین می‌توانند ابزار موثری برای غنی‌شدن داده‌های کاربری و ارائه تجربیات شخصی‌تر باشند. با استفاده از میکرو پرسشنامه آنلاین کوتاه و جذاب، برنامه‌ها می‌توانند بهترین تجربه را برای کاربران فراهم کرده و اطلاعات مورد نیاز برای ارائه راهکارهای مناسب و تجارب خاص را جمع‌آوری کنند.

 

سوالات متداول

۱. آیا این میکرو پرسشنامه آنلاین واقعاً به بهبود تجربه کاربری کمک می‌کنند؟

بله، میکرو پرسشنامه آنلاین کوتاه و جذاب به بهبود تجربه کاربری کمک می‌کنند زیرا اطلاعات دقیقتری از کاربران جمع‌آوری می‌شود که به پلتفرم اجازه می‌دهد تا راهکارهای مناسب‌تری ارائه دهد.

2. آیا این میکرو پرسشنامه آنلاین اطلاعات کاربری را به اشتراک می‌گذارند؟

همه اطلاعات کاربری مورد جمع‌آوری از طریق میکرو پرسشنامه آنلاین به صورت محرمانه و با رعایت حریم خصوصی کاربران استفاده می‌شود و هیچ گونه اطلاعاتی به صورت عمومی به اشتراک نمی‌گذارند.


اشتراک در تلگرام
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توئیتر
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در SMS


توسط سامانه یوچک پرسشنامه آنلاین بسازید ، آن را به اشتراک بگذارید و از داده های بدست آمده گزارش گیری کنید.


1000 Characters left