پرسشنامه نیروی انسانی

کاغذ دیگر در دنیای دیجیتال جایی ندارد ، سامانه uCheck مخصوص شرکت های بروز
سامانه نظرسنجی uCheck جهت جمع آوری اطلاعات و داده کاوی می تواند برای بسیاری از نیاز های شرکت ها و سازمان ها مفید باشد. در زیر به برخی از این کاربردها اشاره می کنیم .

نظرسنجی از کارمندان 

آیا کارمندان از وضعیت خود راضی هستند؟ آیا با همکارانشان تعامل خوبی برقرار می کنند؟ آیا نظر و پیشنهادی برای ارتقای شرکت دارند؟ و سوالات بسیاری که مدیران شرکت می توانند از کارمندان خود بپرسند. واضح است که مدیرانی موفق هستند که بتوانند کنترل امور را بدست گیرند و قبل وقوع اتفاق جلوی مشکلات را بگیرند. بسیاری از افراد ایده های خلاقانه ای در سر دارند ، مخصوصاً کارمندانی که چندین سال تجربه کار در یک سازمان را دارند. بعضی از این ایده ها میتواند توسط مدیران پخته تر گردد و جامه عمل بپوشد. نرم افزار نظرسنجی uCheck می تواند با پرسشنامه های اداری تمامی این اطلاعات را جمع آوری نماید و بدست مدیران برساند.

نظرسنجی از عموم مردم در نمایشگاه ها و استندهای تبلیغاتی

با نصب کیوسک نظرسنجی و یا ارائه ی تبلت به مردم و یا حتی شرکت دادن مردم در نظرسنجی اینترنتی می توانید نظر عموم مردم را در مورد محصولات و یا محصول جدید شرکت بدانید و یا با تهیه یک پرسشنامه هوشمندانه اطلاعات مفیدی از مشتریان خود بدست آورید. همچنین برای شرکت هایی که خدمات در محل دارند می توان پرسشنامه ای در خصوص کیفیت خدمات و چگونگی انجام کار تهیه کرد و بر روی تبلت از مشتری نظرسنجی کرد.نیاز کارمندان خود را بدانید شاید آن ها از وضعیتشان ناراضی هستند و شاید فکر بکری در سر دارند
جمع آوری اطلاعات بوسیله سامانه uCheckاطلاعات مورد نیاز خود را براحتی جمع آوری کنید
از دیگر کاربرد های مدیریتی نرم افزار uCheck  در شرکت ها و سازمان ها به شرح زیر است :

- جمع آوری اطلاعات و مکان یابی ویزیتور با GPS توسط تبلت ویزیتور
- می توان با نصب نرم افزار یوچک بر روی تبلت ویزیتور پرسشنامه ای برای ویزیتور خود فراهم کنید تا اطلاعات مشتریانی که ویزیت می کنند را وارد نمایند و موقعیت جغرافیایی وی توسط GPS تبلت ثبت گردد. بدین صورت می توانید براحتی اطلاعات جمع آوری شده را وارد CRM و یا Excel نموده و ویزیتور خود را کنترل نمایید. همچنین ویزیتور می تواند درون پرسشنامه عکسی از محلی که حضورداشته ثبت نماید.

ساخت فرم استخدام دیجیتالی

بجای آنکه فرم های استخدام کاغذی جلوی داوطلبین استخدام قرار دهید که مجبور به آرشیو آن ها گردید ، براحتی یک پرسشنامه دیجیتالی ایجاد نمایید و بر روی تبلت آن را در اختیار داوطلب قرار دهید. این گونه اطلاعات یک بار برای همیشه ثبت خواهد شد و مدیریت براحتی میتواند بر روی کامپیوترش فرم های استخدام را بررسی کند.

مزایای استفاده از سامانه uCheck

- برگزاری نظرسنجی از کارمندان و رفع مشکلات آن ها
- جمع آوری نظرات و ایده های کارمندان در مسیر پیشرفت 
- جمع آوری اطلاعات مشتریان توسط ویزیتور
- نظارت بر عملکرد و موقیت جغرافیایی ویزیتور
- برگزاری نظرسنجی عموم مردم در مورد محصولات جاری و محصولات جدید
- ایجاد پرسشنامه های دیجیتالی جایگزین فرم کاغذی استخدام
- جمع آوری اطلاعات بازدیدکنندگان در نمایشگاه ها
- ابزار جمع آوری اطلاعات در شرکت هابه کمک ابزار زیر براحتی اطلاعات موردنیاز خودرا جمع آوری کنید

کیوسک یا استند ایستاده

کیوسک نظرسنجی آنلاین این وسیله مناسب نمایشگاه ها و استند های تبلیغاتی می باشد که مراجعه کنندگان براحتی بتوانند نظرات خود را در آن وارد نمایند.

نظرسنجی آنلاین

ایجاد فرم نظرسنجی uCheck و قرار دادن لینک آن بر روی محصول، وب سایت و خبرنامه ها یکی از معمول ترین روش ها جهت نظرسنجی می باشد.

اپلیکیشن نظرسنجی

ایجاد پرسشنامه به واسطه اپلیکشن نظرسنجی بر روی تبلت و ارائه آن توسط گارسون به مهمانان در هنگام خروج و پرداخت صورت حساب. این روش بهترین روش بوده چون می توان اکثر مهمانان را مجاب به شرکت در نظرسنجی نمود.
 

جهت مشاهده نمونه فرم نظر سنجی نیروی انسانی به صفحه نمونه پرسشنامه مراجعه کنید.


اشتراک در تلگرام
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توئیتر
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در SMS


توسط سامانه یوچک پرسشنامه آنلاین بسازید ، آن را به اشتراک بگذارید و از داده های بدست آمده گزارش گیری کنید.


1000 Characters left