نظرسنجی در مراکز درمانی

نظرسنجی در مراکز درمانی توسط نظرسنجی الکترونیکی uCheck نظرات را قبل از خروج بیمار از بیمارستان دریافت نمایید
بیمارانی که وارد بیمارستان می شوند تنها بدنبال انجام عملیات عادی پزشکی نیستند بلکه آن ها نیاز به سرویس و خدمات جانبی مانند تجهیزات مناسب و راحت ، رفتار مناسب ، غذای خوب و غیره نیز دارند. مدیران بیمارستان نیز بصورت مداوم کیفیت این خدمات را بررسی می کنند تا بهترین خدمات را به بیماران بدهند. نرم افزار نظرسنجی uCheck این شرایط را برای مدیران مهیا میکند تا به طرق مختلف نظرات بیماران را جمع آوری کند و آن را به مدیران منتقل کند.

توسط سامانه نظرسنجی uCheck  میتوان نظرسنجی عمومی از بیماران و همراهانشان انجام داد و تمامی اطلاعات را در یک سرور جمع آوری نمود تا بتوان بر روی نتایج آنها گزارش گیری و تحلیل انجام داد.
به نحوه ی برخورد پرستاران و پرسنل ، توسط نرم افزار نظرسنجی uCheck امتیاز دهید.

نظرسنجی در مراکز درمانی نرم افزار نظرسنجی uCheck مناسب کلینیک ها و درمانگاه ها و بیمارستان ها

امروزه خدماتی که در بیمارستان ها و مراکز درمانی به بیماران ارائه می گردد کم از مراکز گردشگری و هتل های چند ستاره نمی باشد. انتظارات بیماران و همراهان آن ها نسبت به گذشته بالاتر رفته و مراکز برای حفظ بقای خود در بازار رقابتی نیازمند کسب رضایت مشتریان خود می باشند. ucheck به این گونه مراکز کمک میکند تا با برقراری یک ارتباط مستمر بین مدیران ارشد و مشتری نقاط ضعف و قوت را نمایان کند تا با بازخورد های دریافتی چراغ راه مدیران باشد و مشتریان را تشویق به نظر دادن کنند. 

مزایای برگزاری نظرسنجی در مراکز درمانی

- معدل گیری از متغیر های کیفیت سنجی خدمات ارائه شده  در مرکز
- ارزیابی نحوه برخورد پرستاران ، پزشکان و پرسنل 
- بررسی میزان رضایت بیماران و همراه آن ها  از خدمات ارائه شده
- بررسی کیفیت غذای بیمارستان  
- بررسی میزان نظافت اتاق، سرویس  و ...
- دریافت انتقادات و پیشنهادات
نحوه ی برگزاری نظرسنجی در بیمارستان با کمک سامانه نظرسنجی uCheck پنج ستاره شوید

کیوسک یا استند ایستاده

تهیه کیوسک های ایستاده نظرسنجی که معمولاً در سالن انتظار ، بخش ها و کنار درب خروج نصب می گردد تا بیماران و همراهانشان در هنگام انتظار و یا خروج نظراتشان را اعلام نمایند. کیوسک های نظرسنجی بصورت بیسیم به سرور متصل می گردند و نیازی به اتصال هیچ وسیله ای جهت دریافت خروجی ندارد.

کیوسک یا استند رومیزی

تهیه استند رومیزی یا دیواری و نصب آن بر روی کانتر تا بیماران و همراهانشان در هنگام خروج و یا انجام امور مالی و اداری در نظرسنجی شرکت نمایند.

تبلت نظرسنجی

ایجاد پرسشنامه بر روی تبلت و ارائه آن توسط پرستار به بیمار قبل از مرخص شدن و یا در هنگام ارائه خدمات. این روش در بیمارستان ها و کلینیک ها بیشترین کاربرد را دارد زیرا می توان اکثر بیماران را به شرکت در نظرسنجی دعوت نمود.
 

جهت مشاهده نمونه فرم نظر سنجی مراکز درمانی به صفحه نمونه پرسشنامه مراجعه کنید.


اشتراک در تلگرام
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توئیتر
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در SMS


توسط سامانه یوچک پرسشنامه آنلاین بسازید ، آن را به اشتراک بگذارید و از داده های بدست آمده گزارش گیری کنید.


1000 Characters left