ساخت نظرسنجی آنلاین برای رستوران 

تجربه مشتری از حضور در رستوران و غذایی که میل کرده  یکی از مهمترین داده هایی است که برای مدیر رستوران  به شدت اهمیت دارد  و دوست دارد به بهترین شکل از آن مطلع گردد. این مهم برای کسب و کارهایی همچون رستوران که به مراتب مشتریان تکراری زیاد دارند، بسیار پراهمیت تر است. 

از این رو صاحبین این کسب و کار به دنبال افزایش بهره وری رستوران خود به هر روشی هستند. یکی از بهترین روش‌های این موضوع، نظرسنجی مشتریان است که بسیار کمک کننده به رستوران‌ها است. 

نظرسنجی رستوران می‌تواند راهی برای تعامل هرچه بهتر و بیشتر کردن رضایت مشتریان برای رستوران به شمار رود. از همین رو با توجه به پیشرفت تکنولوژی بسیاری از رستوران‌های پیشرفته که تجربه مشتریان خود را پر اهمیت می‌بینند، سعی بر استفاده از نظرسنجی آنلاین دارند. 

برنامه نظرسنجی رستوران

کلیه رستوران‌ها می‌توانند با نظرسنجی آنلاین در رستوران ذهن مشتریان خود را بخوانند تا خدمات شایسته‌ای ارائه کنند و در نتیجه رضایت آنها را جلب کنند. این مهمترین مولفه ای است که رستوران‌ها را به این سمت سوق می‌دهد. 

ایجاد یک تجربه بیاد ماندنی هدف بسیاری از رستوران ها  در جهت مشتری مداری و کنترل کیفیت می‌باشد که مدیریت رستوران همواره برای دست یافتن به این مهم تلاش می‌کنند.ما در یوچک این مهم را با استفاده از نرم افزار نظرسنجی رستوران برای شما محیا کرده‌ایم. 

با این روش می‌توان در سریعترین حالت ممکن پرسشنامه‌ای را در اختیار مشتری داد تا قبل از ترک رستوران، اطلاعات مورد نیاز، جهت آمارگیری از آن ها دریافت گردد.

طراحی نظرسنجی آنلاین رستوران

نرم افزار نظرسنجی یوچک فوق العاده کاربردی و تاثیر گذار در مدیریت رستوران های زنجیره‌ای می باشد بدین صورت که اطلاعات دریافت شده توسط مدیران رستوران جمع بندی شده و به تک تک شعبات می توان امتیاز داد تا نقاط قوت و ضعف هرکدام مشخص گردد و  به مراتب رضایت مشتری را بدست آورد و با اطلاعات جمع آوری شده ، بتوان ارتباط با مشتری را از طریق ارسال SMS و ایمیل اعمال کرد.

 

بهترین و ارزانترین راه برای برگزاری نظرسنجی در رستوران

با ساخت نظرسنجی در رستوران‌ها نحوه سرویس دهی و کیفیت غذای خود را از نظر مشتریانتان بشنوید. بسیاری از رستوران ها بدون آنکه متوجه بشوند در حال از دست دادن مشتریان خود هستند. اغلب آنها بعد از مدت ها زمانی متوجه این موضوع می گردند که آمار فروششان در چند ماه اخیر نشان دهنده یک خطر جدی است و نیازمند تصمیمات مهم می باشند. 

در این موقعیت تصمیم گیری برای مدیران بسیار سخت می گردد زیرا بدست آوردن مشتری جدید نیازمند سرمایه‌گذاری و تبلیغات گران قیمت می باشد. حتی با این حال بسیار افراد کمی از مدیران می توانند اعتبار گذشته خود را بدست آورند.

 

اینجاست که کنترل کیفیت بصورت دوره‌ای اهمیت خودش را نشان می‌دهد. و مدیران رستوران ها بفکر راهی جهت دریافت بازخورد مشتریان خود می‌گردند و بصورت مرتب مشتریان خود تشویق می‌کنند تا نظرات خود را در اختیارشان قرار دهند. حال راه حل برای حل این مشکل چیست؟

نظرسنجی آنلاین یوچک

نظرسنجی یوچک بهترین راه برای تعامل هرچه بیشتر رستوران با مشتریان خود بشمار می‌رود. از مهمترین دلایلی که می‌توان این سامانه نظرسنجی را انتخاب کرد نگاهی است که ما در یوچک به نظرسنجی مشتریان داریم. تجربه تعامل و سبک پرسشنامه می‌تواند مهمترین مسئله این موضوع است.

مزایای تبلت نظرسنجی یوچک در رستوران ها

  • نرم افزار نظرسنجی آنلاین ارزانتر از پرسشنامه کاغذی می باشد.

  • آرشیو تمامی فرم های پرشده را برای همیشه نگهدارید

  • اطلاعات مشتریان خود را همچون نام، ایمیل، تلفن و ... دریافت نمایید.

  • نحوه ی برخورد پرسنل خود را از راه دور کنترل نمایید.

  • کیفیت غذا ، میزان نظافت و آرامش محیط خود را از نظر مشتری خود بشنوید

  •  مشتریان از کدام طریق با شما آشنا شده اند تا با نتیجه تبلیغات خود آشنا شده‌اند.

نحوه ی برگزاری نظرسنجی در رستوران رستوران ها متناسب با سیاست و امکاناتشان روش های مختلفی برای نظرسنجی دارند که به تعدادی از آنها در زیر اشاره میکنیم

 

تبلت نظرسنجی

ایجاد پرسشنامه بر روی تبلت و ارائه آن توسط گارسون به مهمانان در هنگام خروج و پرداخت صورت حساب. این روش بهترین روش بوده چون می توان اکثر مهمانان را مجاب به شرکت در نظرسنجی نمود. اطلاعات بیشتر

 

در انتها باید به این موضوع دقت داشت که تصمیم بر انتخاب روش نظرسنجی به عهده خود شما به عنوان صاحب کسب و کار خود در رستوران است. ولی با توجه به تجربیات در استفاده از نظرسنجی‌های مختلف مشخص شده است که یکی از بهترین روش‌های نظرسنجی استفاده از دستگاه نظرسنجی در کنار روش‌های دیگر همچون ارسال لینک از طریق پیامک بسیار برای رستوران‌ها مفید است.

 


اشتراک در تلگرام
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توئیتر
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در SMS


توسط سامانه یوچک پرسشنامه آنلاین بسازید ، آن را به اشتراک بگذارید و از داده های بدست آمده گزارش گیری کنید.


1000 Characters left