استفاده از کیوسک یا تبلت لمسی در نمایشگاه:

استفاده از کیوسک یا تبلت لمسی در نمایشگاه:

 

تبلیت یا کیوسک لمسی چیست؟

کیوسک های لمسی، پرسشگران غائب در نمایشگاه ها می باشند. این کیوسک ها، ابزاری برای جمع آوری اطلاعات از بازدید کنندگان و نظرات آنها درباره ی محصولات و خدمات سازمان می باشند.

 

مزایای استفاده از کیوسک های لمسی در نمایشگاه:

از جمله کاربردهای استفاده از کیوسک های لمسی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

1-جمع آوری اطلاعات و نظرات بازدید کنندگان غرفه:

امکان ایجاد فرم های اطلاعاتی مانند اطلاعات مربوط به بازدید کنندگان، شامل شماره تماس،ایمیل،نام،ذخیره عکس کارت ویزیت و ... وجود دارد. صاحبان کسب وکار می توانند با جمع آوری اطلاعات به شناسائی مشتریان بالقوه ی خود دست یابند. در نمایشگاه به دلیل رفت و آمد افراد در غرفه امکان مفقود شدن فرم های کاغذی وجود دارد اما زمانی که این فرم ها از طریق کیوسک های لمسی انتشاریابند، اطلاعات به صورت دیتای یکپارچه در کیوسک ها ذخیره می شوند. در کیوسک های نظرسنجی امکان جمع آوری اطلاعات به صورت آفلاین و آنلاین وجود دارد.

2-معرفی محصولات و خدمات :

همچنین می توان از کیوسک های لمسی برای اطلاع رسانی، انتشار کاتالوگ و فرم معرفی خدمات و محصولات استفاده کرد. این روش مخاطبین بیش تری جذب نموده و لبه تبلیغاتی برای سازمان محسوب می شود.

3-امکان بررسی نحوه رفتار پرسنل در غرفه:

بازدیدکنندگان به هنگام بازدید از غرفه نیاز به راهنمایی ومشاوره درباره محصولات و خدمات سازمان دارند. فرم هایی که از طریق کیوسک های نظرسنجی انتشار می یابند، می توانند به ارزیابی نحوه رفتار پرسنل در غرفه بپردازند.

4-امکان ایجاد روشهای تبلیغاتی مانند قرعه کشی و ارائه تخفیفات:

استفاده از روشهای تبلیغاتی مانند قرعه کشی و ارائه تخفیفات باعث جذب بازدید کنندگان به غرفه می شود و این روشها می تواند باعث جذب بازدید کنندگان به کیوسک های لمسی شود و بازدید کنندگان مشتاق می شوند تا پرسشنامه ها را تکمیل کنند و در نظرسنجی ها شرکت نمایند. .با دریافت اطلاعات مانند شماره تماس،ایمیل می توان جهت اطلاع رسانی و معرفی خدمات و محصولات پیغام هایی را به بازدید کنندگان ارسال کرد.

5-استفاده از کیوسک های لمسی در حوزه تحقیقات بازار:

تحقیقات بازار یکی از مهمترین عامل های رقابت بین شرکت ها و برندها می باشد.تحقیقات بازار امکان پرسیدن نظرمشتری درباره محصول ، قیمت و نقاط قوت و ضعف محصول را فراهم می کند که پس از جمع آوری اطلاعات، می توان آنالیز دقیقی از نرم افزارهای آماری دریافت کرد.کیوسک های لمسی ابزاری جهت دریافت نظرات مخاطبین نسبت به محصولات، خدمات و معرفی برند سازمان می باشد. هدف اصلی از تحقیقات بازار جمع آوری اطلاعات مورد نیاز صاحبان کسب وکار جهت ایجاد نوآوری در محصولات و خدمات می باشد.تحقیقات بازار باعث افزایش فروش و رشد کسب وکار می شود.انجام تحقیقات بازار برای درک بهتر مشتریان و داشتن شناخت بیشتر از رقبا صورت می گیرد.که همگی برای توسعه محصول و خدمات مورد استفاده قرار می گیرند.

چرا محبوبیت کیوسک های لمسی در حال افزایش است؟

کیوسک های نظرسنجی دارای  محبوبیت ویژه ای برای سازمان ها و برندها می باشند. استفاده از کیوسک های نظرسنجی به جای پرسشگر، باعث کاهش هزینه های منابع انسانی می شوند. این کیوسک ها قابل برنامه ریزی بوده و امکان اجرای فرم های مختلف در آنها امکان پذیر می باشد. پیشرفت تکنولوژی و افزایش سطح هوشمندی کیوسک ها باعث افزایش جذابیت این دستگاه ها شده است.کیوسک های لمسی در مقایسه با سامانه های آنلاین امکان جمع آوری اطلاعات به صورت آفلاین را دارند.

جویا شدن نظرات بازدیدکنندگان در همان لحظه و جمع آوری اطلاعات و معرفی محصولات باعث اهمیت استفاده از این کیوسک ها در غرفه های نمایشگاهی می شوند و این روش برای دریافت اطلاعات بازدیدکنندگان و نظرات آنها در رابطه با محصولات می باشد.بنابراین شما برای معرفی محصولات و خدمات خود نیاز به دریافت اطلاعات از بازدیدکنندگان خود دارید. با جمع آوری اطلاعات می توانید از آنها در تصمیمات سازمان خود استفاده کنید.

برای استفاده از این امکان بعضی شرکت ها در ایران خدمات نظرسنجی از مشتریان و اجاره کیوسک به صورت آنلاین و آفلاین را ارائه می دهند.

 

منبع: سامانه نظرسنجی هوشمند یوچک


اشتراک در تلگرام
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توئیتر
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در SMS


توسط سامانه یوچک پرسشنامه آنلاین بسازید ، آن را به اشتراک بگذارید و از داده های بدست آمده گزارش گیری کنید.


1000 Characters left