نحوه ایجاد دعوتنامه با پرسشنامه آنلاین در یوچک

آیا شما پس از ایجاد پرسشنامه‌ آنلاین خود فکر می‌کردید کار تمام شده است؟ اصلاً! اگر این پرسشنامه‌ آنلاین را فقط روی کامپیوتر خود ذخیره کنید، تلاش و انرژی شما به باد خواهد رفت. حالا زمان آن رسیده که آن را به دیگران منتشر کرده و با شرکت‌کنندگان خود به اشتراک بگذارید! البته روش‌های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد. روش‌های دیگر برای انتشار پرسشنامه‌ آنلاین در این مقاله از یوچک توضیح داده شده است.

اما پیش از اینکه شروع به راهنمایی شما در فرآیند گام به گام بکنیم، بگذارید توضیح دهیم که چرا استفاده از سرویس توزیع ما ارزشمند است. این بسیار ساده است. این یک راه‌حل بسیار موثر و برتر است که به شما امکان می‌دهد برتری داشته باشید. بگذارید بگوییم شما تصمیم می‌گیرید پرسشنامه‌ آنلاین خود را از طریق ایمیل خود توزیع کنید. حالا قطعاً با مشکلات بسیاری روبه‌رو خواهید شد. نه تنها برای ایمیل‌های خروجی محدودیت‌هایی وجود دارد. به عنوان مثال، اگر از Gmail استفاده می‌کنید، محدودیت ایمیل‌های خروجی روزانه ۵۰۰ ایمیل است، برای برخی از برنامه‌های ایمیل آفلاین مانند Outlook حتی کمتر است، حدود ۱۰۰ ایمیل. برای جلوگیری از این موضوع، سرویس توزیع ما واقعاً کاربردی است. از طریق یوچک، می‌توانید تعداد دلخواهی دعوت‌نامه ارسال کنید، بدون هیچ محدودیتی.

یکی دیگر از مزایای اساسی این است که با استفاده از خدمات توزیع ما، همیشه اطلاعات کاملی از تعداد افرادی که پرسشنامه‌ آنلاین را دریافت کرده‌اند، کسانی که پرسشنامه‌ آنلاین را باز کرده‌اند یا حتی آن را تکمیل کرده‌اند را در اختیار خواهید داشت. خدمات دیگر معمولاً قادر به ارائه این نوع اطلاعات نیستند. شما به سادگی کنترل کاملی بر روی تمام فرآیند اجرای پرسشنامه‌ آنلاین خود خواهید داشت.

روش های آپلود کردن آدرس ایمیل برای انتشار دعوتنامه‌ها  

اکنون، شما می‌توانید آدرس‌های ایمیل فردی را اضافه کنید و یک لیست مخاطبین ایجاد کنید که دعوت‌نامه‌های شما برای پرکردن پرسشنامه آنلاین شما را دریافت می‌کنند. شما می‌توانید از دو گزینه برای انجام این کار استفاده کنید. اولا، می‌توانید آن‌ها را یکی یکی به طور دستی اضافه کنید. ثانیا، می‌توانید یک فایل اکسل حاوی این مخاطبین را بارگذاری کنید.

سرویس انتشار یوچک بسیار مفید است زمانی که نیاز دارید به یک گروه خاص از افراد در لیست مخاطبین خود دسترسی پیدا کنید. یک مثال معمول در اینجا تماس با تمام کارمندان شرکت است که باید پرسشنامه رضایت کارمندی را پر کنند. نتایج می‌توانند با استفاده از سرویس توزیع ما به راحتی نظارت شوند.

ایمیل دعوتنامه از طریق پرسشنامه آنلاین

چیز دیگری که می‌توان قبل از آن برنامه‌ریزی کرد، زمانبندی ارسال دعوتنامه است. فقط تاریخ و زمان دقیقی که می‌خواهید دعوتنامه را ارسال کنید را تنظیم کنید. به این ترتیب، می‌توانید وقت کافی را برای آماده‌سازی دعوتنامه‌های خود بگیرید.

 در نهایت، شما اطلاعات خلاصه و خوبی در مورد نحوه تنظیم دعوتنامه‌هایتان دریافت خواهید کرد.

خلاصه و ارسال

برای ارسال دعوتنامه‌ها، بر روی دکمه "تأیید و ارسال" کلیک کنید. فرآیند ارسال ممکن است کمی زمان ببرد، به ویژه اگر تعداد گیرندگان زیاد باشد، اما حداقل همیشه می‌توانید مطمئن باشید که آن‌ها ارسال می‌شوند.

دریافت پاسخنامه ‌ها

با ورود به بخش گزارش، یک مرور کلی از تمام دعوتنامه‌های ارسالی‌تان باز می‌شود. البته می‌توانید با کلیک بر روی "+ پرسشنامه جدید" (1) یک دعوتنامه دیگر ایجاد کنید و همان روش را ادامه دهید که در بخش‌های بالا توضیح داده شده است.

وقتی بر روی آیکون نمودار میله‌ای (2) کلیک می‌کنید، می‌توانید چند معیار جالب را ببینید. هم مقادیر نسبی (%) و هم مقادیر مطلق در دسترس هستند.

پاسخنامه کامل: درصد شرکت‌کنندگانی را نشان می‌دهد که دعوتنامه به آن‌ها ارسال شده است و پاسخ داده اند.

کل پاسخنامه ها:  درصدی از کل گیرندگان ایمیل دعوتنامه که آن را باز کرده‌اند را تعیین می‌کند.

جزئیات دعوتنامه‌های ایمیلی

اگر بر روی گزارش کلیک کنید، به یک مرور کامل از تمام کاربرانی که به آن‌ها پیشنهاد شده‌است، خواهید رسید. در آنجا می‌توانید اطلاعات فردی درباره دعوتنامه‌های تحویل داده شده را مشاهده کنید و حتی تاریخ تکمیل و ارسال پرسشنامه‌ی خود را ببینید.

نتیجه گیری

مقاله‌ای که مورد بحث قرار گرفت، به نحوه توزیع و ارسال دعوتنامه‌ها برای پرکردن پرسشنامه‌ آنلاین با استفاده از یوچک پرداخت. این سرویس امکاناتی ارائه می‌دهد که از نظر هزینه و کارایی بسیار موثر است. از مزایای آن می‌توان به امکان ارسال تعداد نامحدود دعوتنامه بدون محدودیت‌های ایمیل روزانه، نظارت دائمی بر تعداد و وضعیت دعوتنامه‌ها و امکان اتصال به لیست مخاطبان اشاره کرد. همچنین، مقاله به نحوه آماده‌سازی و ارسال دعوتنامه از طریق ویژگی‌های یوچک اطلاعاتی ارائه داد.

 

سوالات متداول

1. آیا تعداد ایمیل‌های روزانه برای ارسال دعوتنامه ایمیلی در سرویس یوچک محدود است؟

خیر، از مزایای یوچک امکان ارسال تعداد نامحدود دعوتنامه بدون هیچگونه محدودیتی است.

2. آیا اطلاعاتی از نتایج ارسال دعوتنامه‌ها در سرویس یوچک قابل دسترسی است؟

بله، از طریق یوچک می‌توانید به طور دائمی نظارت بر تعداد افرادی که دعوتنامه‌ها را دریافت کرده‌اند، آن‌ها که دعوتنامه را باز کرده‌اند یا حتی آن‌هایی که پرسشنامه را تکمیل کرده‌اند داشته باشید.


اشتراک در تلگرام
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توئیتر
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در SMS


توسط سامانه یوچک پرسشنامه آنلاین بسازید ، آن را به اشتراک بگذارید و از داده های بدست آمده گزارش گیری کنید.


1000 Characters left