از طریق کیوسک نظرسنجی آنلاین، نظرات مشتریان را در فروشگاه های خود جمع آوری کنید

هر روز مشتریان از طریق انواع فروشگاه‌ها، بوتیک‌ها، هتل‌ها، نمایشگاه‌ها، رستوران‌ها، فرودگاه‌ها... یا به عبارت ساده، شرکت‌هایی که یک مکان فیزیکی دارند که خریداران می‌توانند هر زمان که نیاز دارند با فروشندگان تعامل داشته باشند، عبور می‌کنند. برای شما به عنوان صاحب یک کسب و کار، این بازدیدها معنای مهمی دارد. مشتری با یک هدف خاص در آنجا حضور دارد؛ او به خاطر شرکت شما و ارائه محصولات شما در آنجا است. این مشتریان حال یا در آینده مشتریان شما هستند، بنابراین قابلیت درخواست بازخورد از آن‌ها در محل شما بی‌قیمت است! تنها چیزی که نیاز دارید، یک کیوسک نظرسنجی است که به خوبی برای بازدیدکنندگانتان ارائه شود.

ایجاد یک پرسشنامه آنلاین و نمایش آن بر روی یک iPad یا تبلت اندرویدی، امکان پاسخ به سوالات در بوتیک به صورت زنده را فراهم می‌کند. این امکان را فراهم می‌کند که بازخورد لازم را جمع‌آوری کنید و پاسخ‌هایی به سوالاتی مانند:

 • آیا کارکنان مهربان بودند؟
 • آیا موفق به پیدا کردن آنچه دنبال می‌کردید شدید؟
 • چقدر با پشتیبانی دریافت شده راضی هستید؟
 • چه اقداماتی قابل بهبود هستند؟
 • و موارد دیگر...

تمام این سوالات را می‌توانید از مشتریانی که در و خارج از امکانات شما عبور می‌کنند، بپرسید؛ سهمیه شما از یک نانوایی اولیه، یک زنجیره خرده‌فروش با صدها فروشگاه در سراسر جهان یا یک بیمارستان که از بیماران خود نظرخواهی می‌کند، همگی برابر ارزش دارند.

چگونگی ایجاد اولین پرسشنامه آنلاین در کیوسک نظرسنجی

اگر این اولین باری است که با یوچک در ارتباط هستید و هرگز از نرم‌افزار پرسشنامه آنلاین ما استفاده نکرده‌اید، هر روز سعی می‌کنیم ویژگی‌ها را به اندازه‌ی امکان ساده کنیم تا شما لذت ببرید تا پرسشنامه آنلاین و فرم‌ها را ایجاد کنید.

 • برای انجام یک پرسشنامه آنلاین در کیوسک نظرسنجی، به موارد زیر نیاز دارید:
 • اشتراک سازمانی (یا بالاتر) برای فعال‌سازی "انتشار با کیوسک" برای نظرسنجی‌های خود.
 • iPad، تبلت اندروید یا رایانه برای قرار دادن در فروشگاه(ها) و نمایش نظرسنجی شما.
 • اتصال اینترنت در امکانات برای اتصال دستگاه. این امکان را فراهم می‌کند که به پرسشنامه آنلاین دسترسی داشته باشید و فوراً بازخورد جمع‌آوری کنید.
 • نیاز است که ویژگی‌های صرفه‌جویی انرژی و نمایشگرهای حالت ذخیره‌سازی را در دستگاه غیرفعال کنید تا صفحه همیشه روشن باشد و نظرسنجی همیشه نمایش داده شود.
 • و البته نیاز به منبع تغذیه برای متصل کردن به دستگاه و حفظ ادامه عملکرد آن دارید.

کیوسک‌های نظرسنجی یوچک

کیوسک نظرسنجی یوچک به‌عنوان پرسشگران غایب، فضایی آزادانه و خصوصی را برای مخاطب فراهم می‌کنند تا با آسودگی بیشتر نظرات واقعی خود را درباره مجموعه شما ابراز کند. شما می‌توانید کیوسک‌های نظرسنجی را بر اساس محل کاربران خود، تنظیم کنید. این روش می‌تواند به شناخت بهتر شما از عملکرد شعبه‌ها کمک کند. همچنین شما می‌توانید با شناخت نقاط قوت و ضعف محصولات و بازار، تجارب مختلف مشتریان و مخاطبان را شناسایی و نسبت به بهبود آنها اقدام نمایید. طراحی جذاب و استفاده از گرافیک مناسب در فرم‌های نظرسنجی باعث جلب‌توجه بیشتر مشتریان می‌شود و نرخ مشارکت آنها در ارزیابی مجموعه را افزایش می‌دهد.

 • طراحی و ظاهر زیبا و جذاب
 • مخصوص نگهداری تبلت‌های 10 اینچ
 • قابلیت چرخش 90 درجه به صورت افقی و عمودی
 • ضد ضربه، مقاوم و سبک کنید.

با کیوسک نظرسنجی یوچک هزینه‌ اجرایی را کاهش دهید

شما می‌توانید با استفاده از کیوسک‌های نظرسنجی بدون صرف نیروی انسانی و هزینه‌های اضافی به‌صورت خودکار نظرسنجی‌های خود را منتشر و اطلاعات آن را گردآوری و تجزیه‌وتحلیل کنید. ظاهر زیبا و جذاب این کیوسک‌ها باعث افزایش نرخ مشارکت مشتریان و مخاطبان می‌شود. با استفاده از کیوسک‌های نظرسنجی یوچک می‌توانید دقیق‌ترین داده‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن گردآوری کنید.

 • افزایش نرخ مشارکت در نظرسنجی‌ها
 • جمع آوری و یکپارچه‌سازی اطلاعات و نظرات مخاطبان و مشتریان
 • بدون نیاز به صرف هزینه‌های اضافی

بهترین روش‌ برای ایجاد پرسشنامه آنلاین در حالت کیوسک

پرسشنامه آنلاین را کوتاه نگه دارید

همانطور که قبلاً اشاره کردم، افرادی که در حال خرید هستند معمولاً زمان زیادی ندارند. اما همچنان می‌خواهید آن‌ها به چند سوال حیاتی پاسخ دهند. بنابراین سوالات مهم‌تر را اولین‌‌بار قرار دهید و از پرسیدن سوالات غیرضروری خودداری کنید. این می‌تواند تضمین کند که بازخورد مربوط به موارد مهمی که نیاز به شنیدن از مشتریانتان دارید، جمع‌آوری شود.

"صفحه خوش‌آمدگویی" و "صفحه سپاسگزاری" اضافه کنید

به شدت توصیه می‌شود که به پرسشنامه آنلاین حالت کیوسک خود یک صفحه خوش‌آمدگویی اضافه کنید. صفحات خوش‌آمدگویی به تنهایی راه‌های خوبی برای شروع یک پرسشنامه آنلاین هستند، همچنین می‌توانند فرصت شروع پرسشنامه آنلاین را افزایش دهند. شما می‌توانید تصاویر زیبا در آن‌ها استفاده کنید و توجه مردم را جلب کنید.

همچنین توصیه می‌شود که یک صفحه سپاسگزاری فعال کنید. اینطور کاربرانی که پرسشنامه آنلاین را به پایان می‌برند به راحتی متوجه می‌شوند که پرسشنامه آنلاین به پایان رسیده است و نیازی به پاسخ به سوالات بیشتر ندارند. این همچنین امکان انجام یک گذر خوب به پرسشنامه آنلاین تازه برای بازدیدکنندگان بعدی را فراهم می‌کند.

برای افزایش احتمال اتمام پرسشنامه آنلاین توصیه می‌شود که حوافزی مانند کدهای تخفیف و کوپن‌ها را در "صفحه سپاسگزاری" قرار دهید و همچنین شرکت‌کنندگان را در "صفحه خوش‌آمدگویی" نظرسنجی در مورد این موضوع آگاه کنید.

استفاده از کدهای QR

همه وقت ندارند که در مقابل یک رایانه یا تبلت در فروشگاه شما ایستاده و به سوالات پاسخ دهند. یا ممکن است افراد زیادی واقعاً بخواهند در پرسشنامه آنلاین شرکت کنند و از اینکه شما تعداد کافی از دستگاه‌ها را در فروشگاه خود برای نمایش پرسشنامه آنلاین ندارید، نتوانند این کار را انجام دهند. بنابراین یک راه خوب برای دسترسی به پرسشنامه آنلاین برای بازدیدکنندگان بیشتر این است که به آن‌ها این امکان را بدهید که پرسشنامه آنلاین را در گوشی‌هوشمند خود باز کنند. می‌توانید این کار را به سادگی با قرار دادن یک کد QR کنار دستگاهی که پرسشنامه آنلاین را نمایش می‌دهید، انجام دهید. نظرسنجی‌های ما همچنان بر روی گوشی‌های هوشمند زیبا هستند و شما می‌توانید بازخورد مشتریان خود را در حال حرکت دریافت کنید!

نتیجه گیری

اگر کسب‌وکار شما در چندین مکان در سراسر کشور یا جهان قرار دارد، باید برای هر فروشگاه فیزیکی یک پرسشنامه آنلاین بسازید. به این ترتیب می‌توانید عملکرد هر فروشگاه را به صورت جداگانه ردیابی و تجزیه و تحلیل کنید و ببینید چقدر مشتریان در هر فروشگاه خود راضی هستند و چه چیزی برای هر مکان بهبود پیدا کند.

توجه: شما نیازی به بازسازی پرسشنامه آنلاین هر بار ندارید. فقط یکبار آن‌ها را بسازید و از ویژگی کپی کردن پرسشنامه آنلاین ما به راحتی استفاده کنید.

اگر یک زنجیره خرده‌فروش با بیش از 20 فروشگاه هستید، به شما پیشنهاد می‌شود که به یک اشتراک اختصاصی ارتقا دهید این بدان معناست که اگر 50 فروشگاه دارید باید 50 نظرسنجی داشته باشید. همچنین توصیه می‌شود که هر پرسشنامه آنلاین را به یک نام منحصربه‌فرد تغییر دهید تا به راحتی مشخص شود که نظرسنجی‌ها در چه فروشگاهی واقع شده‌اند.

 

سوالات متداول

1. آیا نتایج پرسشنامه آنلاین را به صورت آنلاین می توانم مشاهده کنم؟

بله، با ورود به حساب کاربری خود در یوچک و مراجعه به بخش "گزارش" می‌توانید نتایج پرسشنامه آنلاین خود را مشاهده کنید.

2. آیا می‌توانم پرسشنامه آنلاین حالت کیوسک را بر روی دستگاه‌های مختلفی نظیر iPad و اندروید تبلت نمایش دهم؟

بله، می‌توانید پرسشنامه آنلاین را بر روی دستگاه‌های مختلف از جمله iPad، اندروید تبلت، گوشی هوشمند یا رایانه نمایش دهید. کافی است لینک مستقیم به پرسشنامه آنلاین را در مرورگر دستگاه وارد کنید و آن را نمایش دهید.


اشتراک در تلگرام
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توئیتر
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در SMS


توسط سامانه یوچک پرسشنامه آنلاین بسازید ، آن را به اشتراک بگذارید و از داده های بدست آمده گزارش گیری کنید.


1000 Characters left