چرا کسب و کارهای خرده فروشی به کیوسک های نظر سنجی نیاز دارند


در دنیا شیوه جمع آوری نظرات از خدمات یا محصولات به کمک کیوسک های نظر سنجی در حال افزایش است.
در شیوه نظر سنجی کاغذی و ایملیی که بعد از خرید برای مشتریان ارسال می شود، صاحب کسب و کار نمی تواند به بازخورد از این نظرات دست پیدا کند زیرا مشتریان جزئیات سرویس دهی را فراموش کرده اند. اما شما با کمک کیوسک نظر سنجی می توانید در لحظه نظرات مشتریان را درباره خدمات جمع آوری نمائید
کیوسک نظر سنجی چیست ؟
شاید شما در فروشگاه، کافی شاپ، و یا رستورانهایی مانند برگر دغالی یا الحریرا کیوسک های نظر سنجی دیده باشید که یک تبلت در یک کیوسک زیبا قرار دارد یا مدل جدید کیوسک های نظر سنجی یوچک که دیگر نیازی به تبلت ندارند . این کسوسک ها باعث می شوند تا مشتریان جذب شده و به سمت آنها بروند.
برای شروع یک نظر سنجی خوب نرم افزار نظرسنجی را از سایت www.ucheck.ir دانلود نمائید و در فرم نظر سنجی خود حتما اطلاعات اولیه مشتریان مانند ایمیل و شماره موبایل آنها را دریافت کنید تا لیست خوبی از اطلاعات مشتریان تان داشته باشید.
فراموش کنید به کمک یوچک شما می توانید از المان های تجاری شرکت تان مانند لوگو، رنگها و تصاویر در طراحی فرم ها استفاده نمائید.
چرا محبوبیت نظر سنجی کیوسک در حال افزایش است؟
مزایای متعددی برای استفاده از نظرسنجی کیوسک به جای نظرسنجی های وب وجود دارد
اولا، به اتصال اینترنت نیازی ندارید زیرا این نظرسنجی بر روی یک برنامه اجرا می شود، یعنی پاسخ ها تا زمانی که می خواهید داده ها را به یک برنامه ی وب برای تجزیه و تحلیل ارسال کنید، در دستگاه ذخیره می شوند. مطمئنا اکثر کسب و کارهای خرده فروشی دارای وای فای قابل اعتماد هستند، اما برای زمان هایی که میخواهید نظرسنجی خود را به مکانهایی با اتصال به اینترنت متناوب ، مانند نمایشگاهها، رویدادهایی در فضای باز یا کنفرانسها، انتقال دهید، بوسیله کیوسک نظرسنجی میتورانید اطلاعات بیشتری جمع آوری نمائید.
ثانیا، اگر شما یک کسب و کار خرده فروشی دارید که دارای شعب مختلف است، درک رضایت مندی مشتری متناسب با هر شعبه بسیار مهم است. نظرسنجی های کیوسک به شما اجازه می دهند تا با توجه به هر فروشگاه، پاسخ های مشتریان را تجزیه و تحلیل کنید، و همچنین عملکرد کارکنان و مدیران هر فروشگاه را نیز مقایسه نمایید.هنگامی که یک مسئله به دلیل بازخورد مشتری شناسایی می شود، دقیقا می دانید که این مسئله در کجا رخ داده است. نظرسنجی های مبتنی بر وب نمی توانند پاسخ ها را با توجه به مکان مشخص کنند.
سوما، گرفتن بازخورد در لحظه به معنای آن است که مشتریان عصبانی قادر به اعتراض در فروشگاه هستند و کمتر احتمال دارد که به خانه رفته و کسب و کار شما را در Yelp یا TripAdvisor زیرسوال ببرند. این بدان معنی است که شما در پاسخهای نظرسنجی بی طرف هستید. با نظرسنجی های کاغذی و ایمیلی، مشتری ممکن است چند ساعت قبل از تکمیل نظرسنجی با حیوان خانگی خود اوقات خوبی را داشته، و در نتیجه اثر مثبتی بر پاسخ هایش در نظرسنجی بگذارد. جویاشدن از احساسات مشتری در همان لحظه نیز مفید است زیرا آنها بسیار با خرید ناگهانی و در لحظه مرتبط هستند.
به طور کلی، دلایلی که برای کنارگذاشتن نظرسنجی های کاغذی و ایمیلی و اتخاذ نظرسنجی های کیوسک وجود دارند، زیاد است. نظرسنجی های کیوسک تجربه ی چشمگیرتری برای مشتری فراهم می کنند و انگیزه های نظرسنجی مانند کوپن ها یا هدایای رایگان را می توان بر روی صفحه اصلی تبلیغ کرد.
شایان ذکر است که شما به کمک نرم افزار یوچک می توانید نظر سنجی آنلاین و آفلاین را باهم داشته باشید

 


اشتراک در تلگرام
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توئیتر
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در SMS


توسط سامانه یوچک پرسشنامه آنلاین بسازید ، آن را به اشتراک بگذارید و از داده های بدست آمده گزارش گیری کنید.


1000 Characters left