نظرسنجی تحقیقات بازار


پرسشنامه آنلاین نظرسنجی تحقیقات بازار یک ابزار حیاتی در جمع‌آوری اطلاعات و درک بهتر از نیازها و ترجیحات مشتریان و بازارها است. این پرسشنامه با استفاده از سوالات متنوع و تنوع آماری، اطلاعات ارزشمندی را از مشتریان و گروه‌های هدف جمع‌آوری می‌کند. سوالات متنوع این پرسشنامه از جوانب گوناگون تجربه مشتری، نظرات در مورد محصولات یا خدمات، اولویت‌ها و نیازهای آنان، واکنش به رقبا، و تجزیه و تحلیل بازارها سوال می‌پرسد.

تحلیل دقیق نتایج این پرسشنامه به تجار و بازاریابان این امکان را می‌دهد تا به‌طور هوشمندانه استراتژی‌های بازاریابی را تعیین و بهبودهای لازم را در محصولات و خدمات خود اعمال کنند. پرسشنامه نظرسنجی تحقیقات بازار به عنوان یک ابزار کلیدی در فرآیند تصمیم‌گیری و بهبود مداوم کسب‌وکارها نقش مؤثری ایفا می‌کند.


 

  1. سن خود را بنویسید.
  2. سطح تحصیلات شما چقدر است؟
  3. وضعیت تاهل شما چیست؟
  4. چرا محصول یا خدمات ما را انتخاب کردید؟
  5. آیا در نظر داشتید از یکی از رقبای ما خرید کنید؟
  6. آیا چیزی وجود دارد که فکر می‌کنید رقبای ما در آن بهتر عمل می‌کنند؟
  7. بودجه ماهیانه خرید شما چقدر است؟

 


ساخت پرسشنامه آنلاین

جهت طراحی پرسشنامه آنلاین حرفه‌ای در ابتدا لازم است در سامانه یوچک ثبت نام کنید و به‌راحتی اولین پرسشنامه اینترنتی رایگان خود را بسازید. در نرم افزار نظرسنجی یوچک ابزارهای زیادی جهت ساخت پرسشنامه آنلاین وجود دارد که به وسیله آن‌ها می‌توانید داده‌های بدست آمده را با کمترین خطا و بصورت تمیز دریافت کنید و بر روی نمودارهای آماری نتایج آن را تحلیل کنید.

همچنین با امکان جدید پرسشنامه ساز هوشمند نیز میتوانید به راحتی با چند کلیک پرسشنامه خود را متناسب با نیازتان بسازید