پرسشنامه‌های آنلاین نظرسنجی رویداد، ابزارهای بسیار کارآمدی هستند که به برگزارکنندگان رویداد این امکان را می‌دهند تا نظرات و بازخوردهای شرکت‌کنندگان را به‌صورت جامع و دقیق مورد بررسی قرار دهند. این پرسشنامه‌ها سوالات متنوعی درباره حضور یا عدم حضور در رویداد، تجربه گذشته، ترجیحات در مشارکت حضوری یا مجازی، موضوعات مورد علاقه، سخنرانان مفضل و انتظارات از رویداد شامل می‌شوند. از این طریق، برگزارکنندگان می‌توانند به‌روزترین اطلاعات را در خصوص نیازها و ترجیحات شرکت‌کنندگان جمع‌آوری کرده و بر اساس آن، برنامه‌ریزی‌های بهینه‌تری برای رویدادهای آینده ایجاد کنند.

پرسشنامه‌های نظرسنجی رویداد به عنوان ابزاری اساسی در بهبود فرآیند برگزاری رویدادها و ارتقاء رضایت شرکت‌کنندگان ایفا می‌کنند. این اطلاعات با ارائه بازخورد فوری به برگزارکنندگان، امکان اصلاحات فوری و بهینه‌سازی جو رویداد را فراهم می‌سازند.


 

1. آیا قصد دارید در رویداد آتی ما (کنفرانس، سمینار و غیره) حضور داشته باشید؟

2. آیا در یک رویداد قبلی شرکت کرده‌اید؟

3. آیا ترجیح می‌دهید به صورت حضوری یا مجازی در رویدادها شرکت کنید؟

4. آیا موضوع خاصی وجود دارد که می‌خواهید در این رویداد یاد بگیرید؟

4. آیا سخنرانان خاصی وجود دارند که می‌خواهید از آن‌ها بشنوید؟

5. به چه چیزی در این رویداد بیشترین انتظار را دارید؟

 


ساخت پرسشنامه آنلاین

جهت طراحی پرسشنامه آنلاین حرفه‌ای در ابتدا لازم است در سامانه یوچک ثبت نام کنید و به‌راحتی اولین پرسشنامه اینترنتی رایگان خود را بسازید. در نرم افزار نظرسنجی یوچک ابزارهای زیادی جهت ساخت پرسشنامه آنلاین وجود دارد که به وسیله آن‌ها می‌توانید داده‌های بدست آمده را با کمترین خطا و بصورت تمیز دریافت کنید و بر روی نمودارهای آماری نتایج آن را تحلیل کنید.

همچنین با امکان جدید پرسشنامه ساز هوشمند نیز میتوانید به راحتی با چند کلیک پرسشنامه خود را متناسب با نیازتان بسازید