پرسشنامه آنلاین کارمندان جدید

پرسشنامه‌های آنلاین برای ارزیابی و تسلیط با نظرات کارمندان جدید در مرحله ابتدایی استخدام، ابزاری بسیار موثر و اساسی هستند. این ابزارها به کارفرما کمک می‌کنند تا به شکل جامع و سریعتری با نیازها و تجربیات کارمندان جدید آشنا شوند. در این پرسشنامه‌ها می‌توان به مواردی نظیر تجربه اولیه در فرآیند استخدام، احساسات نسبت به محیط کار، تجربه دریافت آموزش، و انتظارات شغف‌آورنده درباره پیشرفت شغلی اشاره کرد. این اطلاعات ارزشمند به کارفرما امکان می‌دهد تا به بهبود فرآیند استخدام، آموزش و ارتقاء کارمندان خود بپردازد.

پرسشنامه آنلاین مخصوص کارمندان جدید به عنوان یک ابزار ارتباطی موثر عمل کرده و احساس راحتی را در کارمندان جدید ترویج می‌دهد. این ابزار فرصتی است تا نظرات اولیه کارمندان درباره فرآیند استخدام، میزان رضایت از محیط کار و امکانات آموزشی را بشنوید و به این ترتیب، بهبودهای لازم را اعمال کند. از طریق این پرسشنامه، کارفرما قادر است به صورت سریع و مستقیم با نقاط قوت و ضعف فرآیند استخدام و یادگیری آشنا شده و تصمیماتی مناسب برای ایجاد یک محیط کار مثبت و موثرتر اتخاذ کند.


 

 


ساخت پرسشنامه آنلاین

جهت طراحی پرسشنامه آنلاین حرفه‌ای در ابتدا لازم است در سامانه یوچک ثبت نام کنید و به‌راحتی اولین پرسشنامه اینترنتی رایگان خود را بسازید. در نرم افزار نظرسنجی یوچک ابزارهای زیادی جهت ساخت پرسشنامه آنلاین وجود دارد که به وسیله آن‌ها می‌توانید داده‌های بدست آمده را با کمترین خطا و بصورت تمیز دریافت کنید و بر روی نمودارهای آماری نتایج آن را تحلیل کنید.

همچنین با امکان جدید پرسشنامه ساز هوشمند نیز میتوانید به راحتی با چند کلیک پرسشنامه خود را متناسب با نیازتان بسازید