پرسشنامه آنلاین بازخورد 360 درجه

پرسشنامه آنلاین بازخورد 360 درجه یک ابزار بسیار قدرتمند برای ارزیابی عملکرد فردی است که از نظر مخاطبان مختلف در یک سازمان استفاده می‌شود. در این نوع پرسشنامه، علاوه بر افراد مستقیماً درگیر با فرد هستند (مانند مدیران، همکاران یا زیرمجموعه‌ها)، بازخوردهایی از اطرافیان غیرمستقیم نیز جمع‌آوری می‌شود. این اطرافیان می‌توانند شامل مشتریان، همکاران در سطوح مختلف سازمان، یا حتی همکاران خارج از سازمان باشند. این رویکرد 360 درجه این امکان را فراهم می‌کند که فرد از نظرها و نقاط قوت و ضعف خود اطلاعات دقیقی را دریافت کند و در مسیر بهبود شغلی و حرفه‌ای خود قرار گیرد.

از جمله مزایای اصلی پرسشنامه آنلاین بازخورد 360 درجه می‌توان به افزایش شفافیت در ارتباطات سازمانی، ارتقاء هویت شغلی فرد، و تسهیل فرآیند توسعه حرفه‌ای اشاره کرد. این ابزار به افراد این امکان را می‌دهد که از دیدگاه گسترده‌ای از افراد مختلف بازخورد دریافت کنند و با تحلیل این بازخوردها، به بهبودهای مستمر در عملکرد و رفتارهای شغلی‌شان بپردازند. از طرفی، این روش به سازمان این امکان را می‌دهد که نقاط قوت و ضعف فردی را به صورت جامعتری ارزیابی کرده و برنامه‌های آموزشی و توسعه‌ای را با توجه به نیازهای واقعی افراد طراحی کند.


 

 


ساخت پرسشنامه آنلاین

جهت طراحی پرسشنامه آنلاین حرفه‌ای در ابتدا لازم است در سامانه یوچک ثبت نام کنید و به‌راحتی اولین پرسشنامه اینترنتی رایگان خود را بسازید. در نرم افزار نظرسنجی یوچک ابزارهای زیادی جهت ساخت پرسشنامه آنلاین وجود دارد که به وسیله آن‌ها می‌توانید داده‌های بدست آمده را با کمترین خطا و بصورت تمیز دریافت کنید و بر روی نمودارهای آماری نتایج آن را تحلیل کنید.

همچنین با امکان جدید پرسشنامه ساز هوشمند نیز میتوانید به راحتی با چند کلیک پرسشنامه خود را متناسب با نیازتان بسازید