نحوه استفاده از نرم افزار نظرسنجی

چگونگی کار با اپلیکیشن نظرسنجی uCheck : با ابتدایی ترین دانش در زمینه اپلیکشن ها، فرم بسازید

کار با این اپلیکیشن بسیار راحت می باشد بصورتی که با یک بار آموزش و حتی بدون نیاز به آموزش، افراد با کمترین اطلاعات فنی می توانند با این اپلیکیشن کار کنند.

نحوه استفاده از نرم افزار نظرسنجی

تهیه اپلیکیشن نظرسنجی uCheckبا درخواست اپلیکیشن نظرسنجی از طریق وب سایت و یا دانلود از طریق کافه بازار می توانید بر روی گوشی و تبلت خود که دارای سیستم عامل اندروید می باشد نصب نمایید.این اپلیکشن در اکثر گوشی های  اندروید با ورژن بالاتر از 4.2 اجرا خواهد شد. اما پیشنهاد می گردد از مدل های پیشنهادی ما استفاده نمایید. همچنین درصورتی که بصورت رایگان نصب نمایید اپلیکیشن بصورت محدود و دمو تنها جهت مشاهده باز می گردد.

ثبت نامبه اینترنت متصل شده و فرم ثبت نام اپلیکیشن را پر نمایید. بعضی از این اطلاعات مثل ایمیل جهت ارسال اتوماتیک گزارشات استفاده می گردد. همچنین شماره دستگاهی که در فرم نمایش داده میشود جهت ارائه به نماینده فروش می باشد تا کد فعال سازی شما مشخص گردد. می توانید جهت دریافت کد فعال سازی با ما تماس بگیرید.
فرم نظرسنجی تست و اجرای تستی پس از ثبت نام فرم نظرسنجی تست را مشاهده میکنید که تنها جهت آموزش و تست می باشدکه میتوانید آن را مشاهده نموده و درصورت عدم نیاز آن را حذف نمایید. در این فرم سعی شده از بیشتر انواع سوالات استفاده گردد. جهت اجرا فرم را لمس نمایید و گزینه شروع را انتخاب نمایید.
حذف و ویرایش فرم با لمس فرم نظرسنجی منویی باز شده که میتوانید فرم را ویرایش نمایید. در ویرایش فرم نام فرم، متن شروع، پایان، عکس پس زمینه، ترتیب سوالات ، حذف و پاکسازی فرم را می توانید انجام دهید.
مدیریت سوالات تمامی سوالات توسط کاربر تهیه می گردد و متن تمامی سوالات و ترتیب نمایششان ، می تواند در آینده ویرایش گردد، اما نوع سوال دیگر تغییر نخواهد کرد(برای مثال : یک سوال که جواب عدد میگیرد را نمیتوان چند گزینه ای کرد)
مدیریت فرم های نظرسنجی میتوانید چند فرم نظرسنجی برای کاربردهای مختلف و زبان های مختلف بسازید و ازهرکدام جداگانه نظرسنجی نمایید.
سفارشی سازی به چند صورت میتوان محیط اپلیکیشن را سفارشی کرد :

- تعیین لوگوی سفارشی
- تعیین رنگ پس زمینه 
- تعیین عکس پس زمینه هنگام نظرسنجی
- حالت نمایش سوالات به زیر هم و یا هر کدام در یک صفحه
- متن شروع و پایان
- گزارش گیریپس از جمع آوری اطلاعات می تواند به چندین روش گزارش گیری کرد و از اطلاعات خروجی گرفت.

- گزارش تفکیکی بر اساس بازه های زمانی
- خروجی اکسل و ارسال ایمیل بصورت اتوماتیک
- گزارش بر اساس یک سوال خاص در بازه ی زمانی
- گزارش نموداری بصورت دایره ای و ستونی


اشتراک در تلگرام
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توئیتر
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در SMS


توسط سامانه یوچک پرسشنامه آنلاین بسازید ، آن را به اشتراک بگذارید و از داده های بدست آمده گزارش گیری کنید.


1000 Characters left