چگونگی استفاده از سامانه نظرسنجی تحت وب

چگونگی کار با سامانه نظرسنجی uCheck بصورت آنلاین پرسشنامه بسازید و گزارش گیری نمایید  
سامانه نظرسنجی تحت وب محیطی جهت ایجاد پرسشنامه های دیجیتال و همچنین مدیریت و گزارش گیری بر روی اطلاعات جمع آوری شده می باشد. بدین صورت که کاربران با نام کاربری خود وارد سامانه شده و در یک محیط امن و راحت شروع تولید و مدیریت فرم ها می کنند.

نحوه استفاده از سامانه نظرسنجی به شرح زیر می باشد:

ساخت فرم پرسشنامه در سامانه نظرسنجی تحت وب uCheck پرسشنامه توسط یک فرم ساز تهیه می گردد. کار با این فرم ساز بسیار راحت بوده و می توانید سوالات خود را با توجه به نوع آن (متنی، عددی، چند گزینه ای و ...) تهیه نمایید و درصورت نیاز پر کردن آن را اجباری نمایید.

سوالات میتوانند از نوع زیر باشد :

متنی : مجموعه ای از اعداد و حروف (مثال : نام و نام خانوادگی ، انتقادات و پیشنهادات و غیره)
تک انتخابی : دارای چند گزینه و امکان انتخاب تنها یک گزینه با قابلیت امتیاز دهی به گزینه ها ( مثال : گروه بندی کیفیت بصورت خوب، متوسط و ضعیف) 
چند انتخابی : دارای چند گزینه و امکان انتخاب چند گزینه  با قابلیت امتیاز دهی به گزینه ها ( مثال : به کدام موارد زیر بیشتر اهمیت می دهید)
عددی : تنها امکان وارد نمودن عدد (مثال : شماره تلفن ، سن و ..)
نوار شناور : مخصوص دریاف عدد در یک بازه (مثال : از 1 تا 100 چه نمره ای به ما می دهید)
ستاره ای : دریافت ستاره بهترین روش جهت دریافت امتیاز می باشد.
تاریخ شمسی : دریافت تاریخ شمسی ( مثال : تاریخ تولد ، اولین دیدار و ...)
همچنین از دیگر امکانات فرم ساز تعیین ترتیب سوالات و صفحه بندی سوالات می باشد، اینگونه دیگر تعداد بالای سوال موجب اسکرول خوردن فرم نمیشود و ادامه سوالات به صفحه دیگر منتقل میگردد. در تنظیمات فرم نیز میتوانید لوگو و تصویر پس زمینه مرتبط با آن فرم را وارد نموده تا فرد پاسخ دهنده در فضایی جذاب و زیبا حوصله برای پر نمودن اطلاعات داشته باشد.

 
گروه بندی بر اساس پرسشگر و موقعیت مکانی جهت گروه بندی کردن گزارشات و دستگاه ها بهتر است با دقت و با توجه به نیاز خود گروه بندی انجام گیرد. معمولاً این گروه بندی بر اساس پرسشگران و موقعیت مکانی برای مثال شعب انجام میگیرد.
معرفی دستگاه جدید پس از ساخت پرسشنامه و گروه ها زمان آن رسیده که دستگاه های مخصوص جمع آوری اطلاعات به سامانه معرفی گردد. لذا میتوان هر دستگاه در گروه های مختلف قرار گیرد و چندین فرم نظر سنجی بر روی آن نصب گردد با ساخت هر دستگاه کدی تولید میگردد که جهت اتصال به اپلیکیشن مخصوص در مرحله بعد می باشد
دریافت اپلیکیشن در منوی داشبود می توانید اپلیکیشن مخصوص خود را دانلود نمایید. این اپلیکشن مخصوص سیستم عامل اندروید ورژن 4 به بالا می باشد. پس از دانلود در هنگام نصب کد 9 رقمی میخواهد که همان کد تولید شده در مرحله قبل می باشد. بلافاصله پس از وارد نمودن کد اطلاعات فرم ها از روی وب سایت بروی دستگاه دانلود میگردد.
دریافت اطلاعات اطلاعات پس از جمع آوری توسط دستگاه بروی حافظه خود ذخیره شده و به محض آنلاین شدن بلافاصله اطلاعات به سرور منتقل میگردد و از روی دستگاه برای همیشه حذف میگردد.
اضافه نمودن کاربران همزمان چندین کاربر می توانند از داشبورد سامانه نظرسنجی استفاده نمایند و گزارش گیری نمایند. در این بخش مدیر سامانه می تواند با ارسال دعوت نامه به ایمیل مدیران نام کاربری و رمز عبور جدید برایشان تولید نموده و به آن ها دسترسی تغییر فرم دهد
ساخت دستورالعمل (ارسال پاسخنامه به ایمیل و تلگرام)در این بخش می توانید ایمیل و تلگرام مدیران را به سامانه متصل نمایید تا بلافاصله پس از پاسخ گویی به سوالات مدیران اطلاعات وارد شده را مشاهده نمایند
گزارشگیری اطلاعات در سامانه نظرسنجی انواع گزارشات جهت دسترسی به اطلاعات موجود است که بوسیله آن ها میتوانید بصورت موردی و نموداری گزارشگیری نموده و جستجو نمایید. همچنین گزارش های رتبه بندی جهت رتبه بندی گروه ها بر اساس هر سوال می باشد(برای مثال بهترین و بدترین شعبه از لحاظ کیفیت محصول)
انواع گزارشات و نمودار ها بر روی اطلاعات جمع آوری شده


اشتراک در تلگرام
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توئیتر
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در SMS