برای انتشار فرم پرسشنامه بر روی اپلیکیشن می‌توانید از دو روش انتشار پرسشگر و کیوسک استفاده کنید.

انتشار پرسشگر

برای ساخت این نوع انتشار پس از کلیک بر روی قسمت انتشار پرسشگر در قسمت انتشار فرم مورد نظر وارد صفحه جدیدی خواهیم شد که تنظیمات را باید انجام دهیم.

 

1- در صفحه تنظیمات انتشار پرسشگر اولین قسمتی که باید اقدام به تکمیل آن کنیم عنوان انتشار است.  در این قسمت باید نام عنوانی که برای انتشار مد نظر داریم را تایپ کنیم.
2- این قسمت مهمترین بخش این سبک از انتشار است. در این بخش باید با استفاد از منوی کشویی پرسشگری که قصد داریم انتشار را در اختیار آن قرار بگذاریم را انتخاب می‌کنیم. برای اضافه کردن پرسشگر باید از طریق کلیک بر روی عبارت افزودن پرسشگر اقدام به این کار کنیم.

پس از کلیک بر روی قسمت افزودن پرسشگر صفحه جدیدی به نمایش در خواهد آمد که باید تنظیمات مربوط به پرسشگر را انجام دهیم. در قسمت اولیه باید نام و نام خانوادگی پرسشگر را تکمیل کنیم و ایمیل پرسشگر را وارد کنیم.

در بخش بعدی تعدادی تنظیمات است که باید طبق نیاز آن‌ها فعال کنیم. در صورت نیاز به هرکدام از موارد کافی است دکمه فعال سازی را روشن کنیم.  و در انتها بر روی دکمه افزودن کلیک کنیم.

4- در صورتی که جامعه هدفی برای نظرسنجی داریم و تعدادی پرسشگر داریم می‌توانیم از این قابلیت برای انتشار استفاده کنیم. در صورتی که این قابلیت را فعال کنیم، باید تعداد پرسشنامه‌های دریافتی برای هر پرسشگر را تعیین کنیم.

5- از تگ برای گروه بندی پاسخنامه‌های دریافتی استفاده می‌شود. مثلا یک فرم نظر سنجی داریم که برای دو گروه کارمندان و مدیران ارسال می‌کنیم. این دو گروه را با استفاده از تگ جدا کرده تا در زمان بررسی پاسخنامه به راحتی گروه‌های هدف خود را پیدا کنیم.

 

انتشار کیوسک:

انتشار از طریق کیوسک در مواردی به کار می‌رود که قصد داریم نظرسنجی خود را به صورت مستقیم در برابر مخاطب قرار داده و اقدام به دریافت نظرسنجی کنیم. این روش در سازمان‌ها، فروشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و از این قبیل کسب و کارها که ارباب رجوع حضوری دارند قابل استفاده است.

پس از کلیک بر روی انتشار کیوسک در صفحه انتشار فرم وارد صفحه جدیدی می‌شویم که باید تنظیمات مربوط به انتشار کیوسک را تکمیل کنیم.

1-در بخش تنظیمات انتشار اولین موردی که باید تکمیل شود عنوان انتشار است. در این قسمت باید مشخص کنیم که عنوان انتشار از طریق کیوسک چه نامی دارد.
2- سرویس کیوسک از طریق نرم افزار قابل استفاده است. پس از نصب کیوسک و راه اندازی نرم افزار برای انتشار نظرسنجی در کیوسک باید کدی را برای اتصال به سامانه در نرم افزار وارد کنیم. این کد از طریق این بخش ساخته شده و پس از ساخت کد تولید شده را وارد نرم افزار کیوسک کرده تا نظرسنجی منتشر شود.
3- از تگ برای گروه بندی پاسخنامه‌های دریافتی استفاده می‌شود. مثلا یک فرم نظر سنجی داریم که برای دو گروه کارمندان و مدیران ارسال می‌کنیم. این دو گروه را با استفاده از تگ جدا کرده تا در زمان بررسی پاسخنامه به راحتی گروه‌های هدف خود را پیدا کنیم.
4- در سمت چپ صفحه انتشار کیوسک بخشی وجود دارد که از طریق آن می‌توانیم اپلیکیشن کیوسک را دانلود کنیم.


1000 Characters left