برای پیدا کردن صفحه مربوط به گزارش کافی است پس از انتخاب فرم مورد نظر در فضای کاری ساخته شده از نوار افقی بالای صفحه پنل کاربری بر روی گزارش کلیک کنیم. در صورتی که فرم ما شامل نتایجی باشد. گزارشات به عناوین متفاوت و بر اساس نیاز قابل مشاهده است.

پس از کلیک بر روی عبارت گزارش زیر منوی افقی جدیدی ایجاد می‌شود که می‌توانیم به انواع مختلفی گزارش‌های مد نظر خود را دریافت کنیم.

گزارش کلی:

در نوار منو گزارش کلی همانطور که از اسم آن مشخص است، گزارش کلی از فرم مورد نظر خود را می‌توانیم مشاهده کنیم. در قسمت اول 5 باکس مختلف وجود دارد که گزارش کلی از بازدید، پاسخنامه، نرخ شاخص، نرخ پاسخگویی و میانگین زمان پاسخ ارائه می‌شود.

در قسمت پایین این 5 باکس، 3 قسمت دیگر وجود دارد که هرکدام گزارشی متفاوت از عملکرد فرم ساخته شده در اختیار ما می‌گذارد.

باکس سمت چپ – باکس گزارش انتشار:

در این باکس تمامی انتشارهای فرم ساخته شده به همراه نتایج کلی آن در اختیار ما می‌گذارد. همچنین در این قسمت فعال بودن یا غیر فعال بودن انتشار ما در سمت چپ با نوشته فعال یا غیر فعال مشخص است.

نمودار مشارکت:

در این قسمت تعداد پاسخنامه‌های دریافتی بر اساس نوع انتشار به شکل نمودار برای ما به نمایش گذاشته می‌شود.

نمودار تگ‌ها:

در این قسمت نمودار تگ‌های مشخص شده برای ما به شکل گزارش به نمایش در خواهد آمد. این نمودار به صورت خطی بوده و تمامی پاسخنامه‌های تکمیل شده برای تگ‌های مشخص شده برای فرم در این نمودار به نمایش گذاشته می‌شود.

 

پاسخنامه‌ها:

یکی از مواردی که در بررسی و گزارش اهمیت بالایی دارد، بررسی نتایج پاسخنامه‌ها بر اساس سوالات است. به همین منظور می‌توانیم با کلیک بر روی عبارت پاسخنامه‌ها در نوار منوی افقی گزارش‌ دسترسی کامل به تمامی پاسخنامه‌های دریافتی داشته باشیم.

در این قسمت پاسخنامه‌ها به صورت جدولی مشخص است. در سطر این جدول سوالات و مشخصات معمول پاسخنامه مشخص است. و در ستون جدول پاسخنامه‌ها به صورت ستونی پشت سر هم ردیف شده اند.

با استفاده از نوار بالای قسمت گزارش پاسخنامه می‌توانیم فیلترهایی را اعمال کنیم.

یکی دیگر از فیلترها انتخاب بازه زمانی برای نمایش پاسخنامه ها است.

در صفحه به نمایش در آمده می‌توانیم مشخص کنیم که چه تعداد پاسخنامه در هر صفحه به نمایش آمده شود.

لازم به ذکر است که کلیه پاسخنامه ها در قالب فایل اکسل از طریق دکمه دانلود در سمت چپ تصویر قابل دریافت است.

گزارشات

قسمت گزارشات در نوار بار گزارش فرم اختصاص دارد به سوالات. در این قسمت هر یک از سوالات را می‌توان به صورت جداگانه گزارش تهیه کرد و به صورت جداگانه مورد بررسی قرار داد.

برای دریافت گزارش هر سوال کافی است بر روی دکمه افزودن سوال در وسط صفحه کلیک کرده و طبق لیستی که برای ما به نمایش در خواهد آمد سوالات مورد نظر خود را انتخاب کرده و در نهایت بر روی دکمه افزودن کلیک کنیم.

پس از این فرآیند گزارش سوال یا سوال‌های انتخاب شده به صورت جداگانه برای ما به نمایش در خواهد آمد.


1000 Characters left