نحوه گزارش گیری از داده ها در نظرسنجی آنلاین یوچک

در این مقاله می‌خواهیم در خصوص نحوه گزارش گیری در نظرسنجی آنلاین یوچک بپردازیم.  در نظرسنجی آنلاین یوچک میتوانید پرسشنامه بسازید و آن را به روش های مختلف منتشر کنید، پس از انتشار پرسشنامه و دریافت پاسخ ها می توانید بر روی لینک گزارش گیری در بالای هر پرسشنامه کلیک کنید و از پاسخ هایی که به دست آورده اید به روش های مختلف مثل دانلود اکسل و دریافت انواع نمودار های آماری و یا ساخت داشبورد های آنلاین گزارش گیری نمایید.

گزارش کلی نظرسنجی آنلاین

در بخش گزارش گیری بخش های مختلفی وجود دارد که در هر کدام می توانید به روش های مختلف گزارش گیری نمایید. در بخش گزارشات کلی نمودار های مختلفی وجود دارد که کلیت پاسخنامه های دریافتی را به شما نمایش می دهد برای مثال در قسمت نمودار مشارکت به شما نشان می دهد که به صورت روزانه چه تعداد پاسخنامه به دست آورده اید.

در نمودار تگ ها به شما می‌گوید که بر روی هر تگ چه تعداد پاسخنامه به صورت روزانه دریافت کرده اید، تگ گذاری برای این است که هر کدام از روش های مختلف که پاسخ نامه ای دریافت می‌کنید را به صورت تفکیک شده گزارش گیری نمایید.

قسمت گزارش انتشارات نیز به شما می‌گوید که از هر روشی که پرسشنامه خود را منتشر کرده اید چه تعداد پاسخنامه تا این لحظه دریافت کرده‌اید.

گزارش پاسخنامه های نظرسنجی آنلاین

در بخش پاسخ نامه ها در گزارشات نظرسنجی آنلاین یوچک شما می توانید پاسخ نامه های دریافتی خود را مشاهده کنید و آنها را باز کرده و جزئیات مربوط به آن ها را مثل شخصی که پاسخنامه را پر کرده، موقعیت مکانی و مشخصات دستگاهش را مشاهده کنید و یا بر روی هر پاسخنامه کامنتی بگذارید. همچنین در قسمت تنظیمات می توانید ستون های جدول پاسخنامه ها را تنظیم کنید و بگویید چه سوالاتی نمایش داده بشود یا نشود.

میتوانید پاسخنامه های دریافتی خود را به صورت فایل اکسل دانلود نمایید، همچنین شما می توانید انتخاب کنید که فایل اکسل شما همراه با جزئیات و اطلاعات تکمیلی باشد و یا به صورت یک فایل کوچک بدون جزئیات باشد.

یکی دیگر از امکانات این بخش جستجو سریع بر روی پاسخنامه ها می باشد که شما به سادگی می توانید بخشی از متن پاسخ های دریافتی خود را وارد کرده و به سرعت پاسخ نامه های مورد نظر خود را پیدا کنید.
گزارش نموداری در نظرسنجی آنلاین

 

در قسمت گزارش گیری نموداری نظرسنجی آنلاین یوچک نیز می توانید از داده های به دست آمده خود با توجه به نوع سوالی که برای آنها انتخاب کرده اید به صورت نموداری گزارش گیری کنید. با توجه به نوع سوالی که انتخاب کرده اید هر کدام نمودار های مخصوص خود را دارند برای مثال در مورد سوالات عددی شما می‌توانید گزارشی از مینیموم یا ماکزیموم و یا میانگین داشته باشید و یا در سوالات چند گزینه ای انواع نمودارهای میله ای و دایره ای را می توانید مشاهده نمایید.

همچنین پس از گزارش گیری از سوالات خود می‌توانید نمودارهای تشکیل شده را به صورت فایل پاورپوینت و یا اکسل دانلود نموده و گزارش گیری های خود را بر روی این نرم‌افزارها ادامه دهید.

 

فیلتر گذاری در نظرسنجی آنلاین یوچک

یکی دیگر از روش های مرسوم برای تحلیل اطلاعات، فیلتر گذاری بر روی پاسخنامه های دریافتی می باشد، بدین گونه که شما می توانید به نرم افزار بگویید فقط پاسخ نامه هایی را که به یکی از سوال های آن پاسخ خاصی داده شده را برای شما نمایان کند برای مثال شما می توانید بگویید تنها پاسخ نامه هایی را نمایش دهید که میزان رضایت فرد در آن ها پایین بوده است، اینگونه می توانید سوالات دیگر را گزارش گیری نمایید و متوجه شوید که پایین‌ترین میزان رضایت مربوط به چه افراد و یا کدام یک از شعبات شما می باشد.

یک روش دیگر فیلترگذاری فیلتر کردن بر اساس بازه زمانی می باشد بدین گونه که شما به نرم افزار می گوید فقط پاسخ نامه هایی که در یک بازه مشخص برای شما ثبت شده است را نمایش دهد و یا پاسخنامه های هفت روز گذشته و یا یک ماه گذشته را فقط به شما نمایش دهد.داشبورد ساز نظرسنجی آنلاین یوچک

یکی از امکانات دیگر نظرسنجی آنلاین یوچک که بسیار مناسب سازمان‌ها و تحلیل داده‌ها می‌باشد داشبورد ساز بوده که توسط آن می توانید پاسخ نامه ها و نمودارهای به دست آمده را بر روی داشبورد قرار دهید و آن را با مدیران سازمان به اشتراک بگذارید.

داشبورد ساز این امکان را به شما می‌دهد که گزارشات خود را با افراد مربوطه به اشتراک گذاشته و از آنها بخواهید که آن را بررسی کنند و یا میتوانید نمودار های خود را با توجه به فیلتر هایی که بر روی آنها قرار دادید در کنار یکدیگر گذاشته و از آنها گزارش گیری نمایید تا یکدیگر را باهم مقایسه کنید برای مثال میخواهید میزان رضایت هر ماه را به صورت تفکیک شده در کنار هم مشاهده نمایید اینگونه که شما می‌توانید داشبوردی برای این منظور آماده کرده و برای هر ماه به صورت تفکیک شده گزارش گیری نموده و در کنار یکدیگر مشاهده کنید.


اشتراک در تلگرام
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توئیتر
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در SMS


توسط سامانه یوچک پرسشنامه آنلاین بسازید ، آن را به اشتراک بگذارید و از داده های بدست آمده گزارش گیری کنید.


1000 Characters left