چگونه از نمونه پرسشنامه آنلاین برای نظرسنجی از مشتریان خود استفاده کنیم

آیا تا به حال نیاز داشته‌اید اطلاعاتی از مشتریان خود بدست آورید، اما نمی‌دانستید بهترین راه برای انجام این کار چیست؟ یا مطمئن نبودید که کدام سوالات را باید بپرسید؟ یا وقت نداشتید یک پرسشنامه آنلاین جدید را از صفر بسازید؟ اینجاست که نمونه‌های پرسشنامه آنلاین به کمک شما می‌آیند. چه شما صاحب یک کسب و کار کوچک باشید که به دنبال اجرای اولین پرسشنامه آنلاین خود است، یا در حال ساختن یک پرسشنامه آنلاین تراکنشی جدید برای تمام شعبات خود در سراسر کشور باشید، نمونه‌های پرسشنامه آنلاین به شما کمک می‌کنند تا کل فرایند را به راحتی طی کنید.

نمونه پرسشنامه آنلاین چیست؟

همانطور که می‌دانید، پرسشنامه آنلاین‌ها یک راه عالی برای جمع‌آوری داده از مشتریان، انجام تحقیقات بازار و درک چگونگی نگرش عمومی به برند شما هستند. اما هر پرسشنامه آنلاین از ابتدا ساخته نمی‌شود. نمونه‌های پرسشنامه آنلاین به عنوان راهنما برای پرسشنامه آنلاین‌ که قصد ارسال آن به جامعه هدف خود را دارید، عمل می‌کنند. شما می‌توانید یک نمونه را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید و سپس اجزای آن را با سوالاتی که می‌خواهید پاسخ داده شوند، پر کنید!

انواع مختلف نمونه‌های پرسشنامه آنلاین  

می‌خواهید بدانید مشتریان شما آخرین باری که از شما خرید کردند چه احساسی داشتند؟ یا شاید کنجکاوید که بدانید مشتریان در مورد آخرین محصول شما چه احساسی دارند؟ برای هر سوال، یک نمونه پرسشنامه آنلاین وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا به آن پاسخ دهید.

نمونه‌های مختلف به شما کمک می‌کنند تا به سوالات مختلف پاسخ دهید. در اینجا برخی از دسته‌های اصلی نمونه‌های پرسشنامه آنلاین آورده شده است:

نمونه‌های پرسشنامه آنلاین تجربه کارمندان:

به شما کمک می‌کند رضایت و انگیزه کارمندان را اندازه‌گیری کنید. به شما اجازه می‌دهد بازخوردها را به بینش‌های قابل اجرا تبدیل کنید.

نمونه‌های پرسشنامه آنلاین ارزیابی آکادمیک:

اگر کنجکاوید بدانید دانشجویان در مورد اساتید، برنامه درسی یا امکانات چه نظری دارند، این نمونه پرسشنامه آنلاین مناسب شماست.

نمونه‌های پرسشنامه آنلاین رضایت:

اگر به دنبال اندازه‌گیری احساسات یک مشتری در مورد خدمات خود هستید، یا می‌خواهید بدانید کارمندان شما در مورد یک رویداد چه نظری داشتند، این نمونه پرسشنامه آنلاین برای شماست.

نمونه‌های پرسشنامه آنلاین بازاریابی و تحقیقات بازار:

می‌خواهید بدانید کدام جمعیت‌شناسی به کسب و کار شما جذب شده است؟ یک پرسشنامه آنلاین تحقیقات بازار برای شما مناسب است.

نمونه‌های پرسشنامه آنلاین محصول و صنعت:

بعد از انتشار یک محصول جدید، نمونه پرسشنامه آنلاین محصول یک راه عالی برای درک احساسات مشتریان در مورد آن است!

نمونه‌های پرسشنامه آنلاین ارزیابی مشتری:

به دنبال دریافت بازخورد مشتری یا دلیل اینکه چرا یک مشتری دیگر نمی‌خواهد از خدمات شما استفاده کند؟ یک پرسشنامه آنلاین ارزیابی مشتری به شما کمک می‌کند تا درآمد در معرض خطر را بازیابی کنید.

چگونه می‌توانم یک پرسشنامه آنلاین براساس یک نمونه پرسشنامه آنلاین ایجاد کنم؟

پس از شناسایی اینکه کدام نمونه پرسشنامه آنلاین برای شما بهترین است، زمان ساخت پرسشنامه آنلاین فرا رسیده است. نگران نباشید، این کار بسیار آسان است. وقتی که با یوچک پرسشنامه آنلاین می‌سازید، همه چیزهایی که برای داشتن پرسشنامه آنلاین‌های موفق نیاز دارید را در اختیار دارید. شما قادر خواهید بود به راحتی بازخوردها را جمع‌آوری کنید، سوالات را سفارشی کنید، پرسشنامه آنلاین‌های موجود را ویرایش کنید و از مشتریان و کارمندان دعوت کنید تا بازخورد ارائه دهند. شما از ساخت پرسشنامه آنلاین بی‌دردسر بهره‌مند خواهید شد.

وقتی که پرسشنامه آنلاین‌ها را ایجاد می‌کنید، می‌توانید یک نمونه پرسشنامه آنلاین از پیش ساخته شده را انتخاب کنید که قبلاً با سوالات بارگذاری شده و آماده انتشار است! سپس فقط کافی است نظاره‌گر نرخ پاسخ‌ها باشید و داده‌ها را مشاهده کنید. اگر ترجیح می‌دهید پرسشنامه آنلاین‌ با سوالات خودتان داشته باشید، می‌توانید یکی از نمونه‌های پرسشنامه آنلاین قابل سفارشی‌سازی ما را انتخاب کرده و آن را به دلخواه خود تنظیم کنید!


اشتراک در تلگرام
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در توئیتر
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در واتس‌اپ
اشتراک در SMS


توسط سامانه یوچک پرسشنامه آنلاین بسازید ، آن را به اشتراک بگذارید و از داده های بدست آمده گزارش گیری کنید.


1000 Characters left